Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Thanks Mod Light


DUREK5

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Thanks Mod Light

Autor: DUREK5

Kompatybilność: Invision Power Board 2.2.x & 2.3.x

Modyfikacja do pobrania tutaj:

http://mods.invisionize.com/db/index.php/a/download/f/7856

Wymagania:

* 5 minut wolnego czasu

* dostęp do ftp

* podstawowe umiejętności obsługi forum

Opis:

Ta modyfikacja dodaje przycisk THANKS-PODZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[qoute]Znajdź

<td class="catend" colspan="2">

Przed

<tr>

Dodaj

{$post['who_thanks']}

tego pliku nie moge znalezc w swojej tempelce... bedzie to mialo jakies konsekwencje??

2. przycisk thanks jest tylko w postaci linku nie buttoniku (obok jest usun, dodaj, cytuj) i brzydko to wyglada - jak przypisac button temu linkowi?

3. jak spolszczyc nazwe tego linku obok buttonow oraz linku w widoku profilu?? z "thanks" na dziekuje??

pozdrawiam

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki 2 i 3 zalatwione

2.obrazek z plikiem gif trzeba wgrac do katalogu z danym stylem i po sprawie link znika a jest obrazek taki jaki chcemy (button)

3. spolszczenie linku thanks trzeba zrobic poprzez ftp

katalog: cache>lan_cache>wybor jezyka>lang_topic.php -i tam szukamy wszystkich wyrazow zwiazanych z modem thx i tlumaczymy na jezyk polski

co do 1 czesci pytania to dalej jestem w kropce i nie wiem jakie to ma konsekwencje na dzialanie punktacji

ps. gdy user chce dodac komus pkt wyskakuje okienko :"wczytywanie prosze czekac" ktore pkt nalicza ale nie znika! tzn ikonka wczytywania kreci sie caly czas ... z gory dziekuje za sugestie co moze byc przyczyna ;)

PS2. czy jest jakis mod albo mozliwosc zeby punkty w tym modzie dodawały tylko wybrane przez admina rangi (np nie moznosc dodawania przez grupe zwyklych userow punktow - uniemozliwi to sztuczne nabijanie pkt)??

Edytowane przez Tsubasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Manager

Wg mnie mało tam jest do spolszczenia. Może gdybyś podał xml z angielskimi frazami to ktoś by zrobił ( o ile to jest aplikacja, a nie rozszerzenie ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xDanielxmc

W spolszczeniu chodzi mi tylko o to, że gdy się podziękuje to wyświetla się ramka pod postem ( ktory uzyskal podziekowanie ), że Ta i Ta osoba podziękowała. Niestety po angielsku dlatego zalezy mi na spolszczeniu. Zobaczymy co da się zrobić jak forum mi włączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.