Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dlaczego takie tanie serwery???


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za obecny płace 450 zł z vatem miesięcznie a mam takie parametry:

Procesor AMD Opteron 1214 Dual Core 64

Pamięć - 4 GB DDR2 RAM

Dysk (HDD) - 2 x 500GB SATA II (raid sprzętowy)

Transfer 3000GB / miesiąc

ps po 100 zł obniżce :(

Edytowane przez Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy mam dostęp root do serwera ale także pomoc od administratora 24/h i to oni mi konfigurowali serwer na moje życzenie wiec cena tego pierwszego jak i parametry są znakomite i o wiele tańsze od mojego obecnego :(

Edytowane przez Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak naprawdę to te trzy serwery znajdują się we Francji, a tylko jeden w Polsce :

D1 Intel

Procesor: Intel DualCore E5300 2 x 2,6 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Dysk: 2 x 160 GB

Transfer: 400 GB miesięcznie

Ilość adresów IP: 1 szt

za 299/mce

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam mam tam serwer i nie narzekam :) całkiem przyjemnie śmiga no i nie ma awarii jak na chwile obecną :)

mowi sie niechwal dnia przed zachodem slonca, chyba najgorszy serwer na jakim przyszlo mi pracowac w ostatnich latach, co tydzien cos przenasza lub przynajmniej tak tratkuja 2 dniowe przerwy w dzialaniu, serwery sa tak zmulone ze trzeba miec stalowe nerwy zeby sie dobic do serwisu, niewierze w to iz tym serwerem zajmuje sie osoba kompetenta moim zdaniem to pasjonat z srednia wiedza na ten temat.

Piana na poddasze - Izolacje Natryskowe z wykorzystaniem pian poliuretanowych (piana otwartokomórkowa, piana zamkniętokomórkowa). Obecnie najlepsza metoda ocieplenia poddasza to właśnie izolacje natryskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt :) A jak przyjdzie matura to dopiero będzie ;D

Nie ma co się oszukiwać. Hosting to nie jest lekki kawałek chleba. Dlatego też, ja np, nadal uważam że moja wiedza jest zbyt niska żeby z taką usługa wystartować.

Jak na razie wole się zajmować samą obsługą i doradzaniem. Z czego obsługę mam na full możliwości i na razie nie przyjmuje zleceń, a doradztwo jest za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest.. Kiedyś w końcu adminowi takiego serwera skończą się ferie. :lol:

W sieci 2 lata chyba, długieeee te ferie...

No to fakt :) A jak przyjdzie matura to dopiero będzie ;D

Nie ma co się oszukiwać. Hosting to nie jest lekki kawałek chleba. Dlatego też, ja np, nadal uważam że moja wiedza jest zbyt niska żeby z taką usługa wystartować.

Jak na razie wole się zajmować samą obsługą i doradzaniem. Z czego obsługę mam na full możliwości i na razie nie przyjmuje zleceń, a doradztwo jest za free ^_^

Zależy kto co lubi, czy nie wart? Nie mnie oceniać, jeśli chodzi o mnie wystarcza, kontakt z właścicielem znakomity, na jakość usług narzekać nie można. Fakt faktem że kiedyś oszukiwał skarb państwa, ale nie on pierwszy i nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Portek - Ja mam kontakt z różnymi adminami. Ale to zależy kto na co sobie pozwala. Więc wiesz. Pytanie z jaką sprawą do admina przychodzisz. W zasadzie to najbardziej męczący jestem dla DawPiego bo jakieś dzikie mam wymysły ;p Ale jeszcze mnie nie zablokował.

BTW. Jak ktoś bierze OVH. Mimo że jest PL oddział polecam pisać po EN. Skraca czas dotarcia wiadomości do FR. To że mamy polski oddział to nie oznacza że w centrach danych pracują Polacy. Na to nie liczcie. A ja i tak jestem zadowolony z obsługi ich. 2 lata temu dzięki adminowi w PL mogłem w wigilię załatwić interwencję na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.