Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP23) Topic Author Changer


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

w wolnej chwili pracuję nad modyfikacją, która umożliwia podczas pisania nowego tematu na zmianę autora. Jednym słowem -> można napisać temat jako dowolna osoba z forum.

Na początek nie wdaję się w dyskusję nt. wygląda modyfikacji i umiejscowienia, ale chciałbym porozmawiać o funkcjach.

Stworzyłem na razie trzon modyfikacji - czyli pisanie jako dowolna osoba z forum. Dalej -> z możliwości wyboru wyłączyłem osoby z grup administracyjnych oraz zbanowanych, myślę jeszcze by włączyć opcję TAK/NIE by można było wybiera osoby z danej grupy.

Również na pewno będzie możliwość wyboru, które grupy mogą korzystać z tej funkcji.

Jakieś sugestie, opinie, propozycje ?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak modyfikacja istnieje, ale na innej zasadzie :)

A do czego będzie służyć taki mod? żeby z kogoś idiotę zrobić ? :)

Moim zdaniem jedynie by było dobrze jakby admin miał do tego prawo bo tak to każdy user by zmienił powiedzmy dla ''zabawy'' i co wtedy?

Na pewno zrób logi z prawdziwym autorem tzn kto założył topic i kogo w jego miejsce podał :) żeby łatwo takich delikwentów łapać )

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Tak modyfikacja istnieje, ale na innej zasadzie :D

Tak wiem, wcześniej sprawdzałem - jednak działa to jako komponent w ACP.

A do czego będzie służyć taki mod? żeby z kogoś idiotę zrobić ? :)

A do czego służy tamten? :)

Moim zdaniem jedynie by było dobrze jakby admin miał do tego prawo bo tak to każdy user by zmienił powiedzmy dla ''zabawy'' i co wtedy?

Dlatego będzie możliwość wyboru, które grupy mogą tego używać.

Na pewno zrób logi z prawdziwym autorem tzn kto założył topic i kogo w jego miejsce podał :) żeby łatwo takich delikwentów łapać )

O widzisz, zobaczę, co da się zrobić ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Modyfikacja napisana: http://ipb.ipslink.pl/index.php?autocom=do...amp;showfile=39

Temat zamykam, w razie problemów/pytań itd. odnośnie modyfikacji proszę skorzystać z tematu związanego z daną modyfikacją.

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.