Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

edycja belki na stronie głównej


Amarru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Edytować skin. Naprawdę nie oczekuj gotowego rozwiązania. To Ty masz dostęp do tego skina, do kodu bitów skina. Trzeba po prostu siąść i poszukać. Oczywiście po omacku nie ma sensu tego robić i jeśli nie znasz się na CSS/HTML to nie warto się za to zabierać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu siąść i poszukać

Tak to wiem bez pytania o pomoc tutaj.

Skin aurora 3. Nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać, wiem w jakim pliku edytować, ale w css jest mnóstwo bitów a Twoje "siądź i poszukaj" da stracone 5 godzin szukania bo przecież można sie spytać na stronach które są odpowiedzialne za pomoc w tych sprawach. Np dużo dało by mi do wiadomości jak sie nazywa takowy bit tej belki i polecenie jak mozna by te linie na str gł wykasować żeby cellpic wyświetlał sie na całą szerokośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zacznij od instalacji wtyczki do Firefoxa o nazwie FireBug. Dzięki niej sprawdzisz, jakimi klasami są te fragmenty opisywane i czym się różnią. Potem kod odpowiedzialny w pierwszej części tego wiersza 'przeniesiesz umiejętnie' do fragmentu kodu CSS opisującego dalszą, zmienioną, część tego paska.

Wg mnie tutaj trzeba to zrobić w CSSie, a nie w bitach skina, ale jeśli chciałbyś tam zajrzeć to są to bity z grupy Board Index w edycji skina.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm nie znam sie na edycji skinów na tyle wystarczająco abym mógł poradzić sobie z tym sam. Wiec jesli ktos wie dokladnie jak wykonać ten plan niech sie nim tu podzieli.

Oczywiście po omacku nie ma sensu tego robić i jeśli nie znasz się na CSS/HTML to nie warto się za to zabierać.

Jak by mi ktos wytłumaczył co i jak myśle ze bym dał sobie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.