Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pasek nawigacji


Marek607

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przybywam z nowym problemem.

Zrobiłem wedlug tutoriala z tej strony sobie dodatkowy link do nawigacji.

Problem polega na tym iż miałem wtedy 2 raz portal ;/

http://forum.invisionize.pl/uploads/monthly_12_2009/post-508-1260698490,0342_thumb.jpg

Usunąłem więc tymczasowo linijki które odpowiadają za dodatki tzn:

						<if test="applicationsloop:|:is_array($header_items['applications']) AND count($header_items['applications'])">
						<foreach loop="applications:$header_items['applications'] as $data">
							<if test="showingapp:|:$data['app_show']">
								{parse variable="appActive" default="" oncondition="$data['app_active']" value="active"}
								<li id='nav_app_{$data['app_dir']}' class="left {parse variable="appActive"}"><a href='{parse url="app={$data['app_dir']}" seotitle="false" base="public"}' title='{$this->lang->words['go_to_prefix']}{IPSLib::getAppTitle( $data['app_dir'] )}'>{IPSLib::getAppTitle( $data['app_dir'] )}</a></li>
							</if>
						</foreach>
					</if>

No i mam portal na 2 miejscu ale gdy jest on wybrany nie jest zaznaczony ;/

http://forum.invisionize.pl/uploads/monthly_12_2009/post-508-1260698508,778_thumb.jpg

Dodatkowo zniknąl odnośnik do kalendarza (bo przecież usunąłem frazę odpowiadającą za to)

Jak to rozwiązać żeby był zaznaczony portal , oraz żebym nie musial ręcznie później dodawać wszystkich dodatków ( bloga , kalendarza, downloadu itp.)??

post-508-1260698490,0342_thumb.jpg

post-508-1260698508,778_thumb.jpg

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dwa razy portal, więc domyślam się, że chcesz usunąć link do tego wbudowanego portalu. W tym celu przejdź do:

ACP :):a: System :a: Aplikacje i moduły :) Aplikacje IPS :) Portal :D Edytuj szczegóły aplikacji... :) Edytuj szczegóły aplikacji...Portal :D :D Ukryj kartę

I włącz tę opcję.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bo ten akurat był 3 od końca a chciałem żeby był 1

a przeniesc się tego nie da bo z tego co widziałem to jest funkcja która wyświetla wszystkie dodatkowe aplikacje w jednym miejscu na belce ( za kalendarzem i przed ,,Szukaj")

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest metoda dobra ale tylko dla dodatkow. Nie moge przenieść Portalu czy galerii tą metodą przed forum.

Sortować mogę jedynie t czy pierwszy będzie portal czy galeria w swoim bloku w pasku nawigacji

Tak samo tą metodą możesz przenieść w obrębie jednej kategorii działy ale nie możesz przenosić dzialu do innej kategorii ( trzeba wejśc w edytuj dział itp.)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Podaj teraz ten kod, który użyłeś do ręcznego wstawienia tego taba na forum. Spróbuję go 'podświetlić' na portalu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.