Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(M30) Guest Message tylko dla jednego skinu?


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z (M30) Guest Message, tz nie do końca problem ale chciałem się zapytać czy da się tą modyfikacje podpisać pod jednego skina (wyłączyć na jednym skinie - dokładniej). Ponieważ skn underground posiada wbudowaną tak jakby tą modyfikacje ('powiedzmy'). Wiem że łatwiej chyba było by wywalić to z skina niż grzebać w modyfikacji, jednak do modyfikacji nie dodam tła, a jak dodam to na wszystkie skiny i jest już d*pa :'(.

Dlatego raczył bym pomysłem aby wyłączyć w (M30) Guest Message jeden skin a w reszcie niech działa. Tylko teraz pytanie jak :| przeglądałem trochę xml ale tam nic nie widzę bo nie specjalnie potrafię tam coś ujrzeć :)

Beznazwy1.jpg

(u góry widać element skinu który działa bardzo podobnie jak ta modyfikacja - tz pokazuje informacje grupa które są niezalogowane)

(na dole widać modyfikacje wgrana która chciałbym usunąć tylko z tego skina)

jakieś pomysły ktoś ma ? wskazówki ? porady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Obawiam się, że bez zmian na poziomie kodu i to w wcale nie ot tak się tego nie zrobi. Generalnie to objąć warunkiem:

if( $this->memberData['skin'] == X )
{
//kod
}

Gdzie X to ID skina..

Wszystko źle.. Bo to modyfikacja dla gości, nie pójdzie to tak. Obawiam się, że bez głębszego grzebania w kodzie się nie obejdzie. Być może autor tej modyfikacji chciałby poszukać tego kodu, ale szczerze wątpię.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rozszerzenie (hook). Kod tej modyfikacji nie ma nic do rzeczy, bo 'kod skinów' jest gdzie indziej.

Lepiej odpuść tę modyfikację. Ew. w edycji danego skina edytuj bit o nazwie guestMessage w grupie Główne szablony i wstaw tam spację. Powinno pomóc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.