Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Fatal error ??


Dzeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki błąd gdy chce wejść do tematu

Fatal error: Call to undefined method skin_cseo_12::socialNetworking() in /home/respecth/public_html/forum/hooks/socialNetworking_e121c4726e185185577babec3e95a389.php on line 24

w lini tej znajduje się:

	return $this->registry->output->getTemplate('cseo')->socialNetworking( $this->registry->seo->getNetworkingIcons() );

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wygląda na to, że nie dodało bitów. Masz chmod 777 na cały folder cache/ i wszystko wewnątrz? Jeśli nie to popraw no i wtedy pasowałoby wykonać aktualizację wszystkich skinów, narzędziem w .. narzędziach skinów. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cache był ustawiony na 755 ale już zmieniłem na 777,

Look & Feel > Template Tools

Przebudowałem skin i nadal nic ;/

dodam że jak usunę ten plik all działa poprawnie, jednak nie wiem czy bez tego pliku CSEO będzie działało poprawnie :)

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Brak Ci funkcji w pliku cache skina z cseo. Ten błąd o tym mówi. Jeśli przebudowa nie pomogła to może środek zaradczy w postaci wyłączenia tej opcji (social networking - podejrzewam, że gdzieś w opcjach jest opcja do tego).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Napisałeś, że masz tę opcję wyłączoną, dlatego napisałem, że możesz skasować coś, co jest wyłączone. Czyli jednak nie wyłączałeś tego?

Anyway, kasowanie takich plików nie jest rozwiązaniem, a pójściem na kompromis. Wszyscy Ci napiszą, że to problem z chmodami. Widocznie nie miałeś 777 przy aktualizacji CSEO i przy tej operacji tego nie dodało. Możesz spróbować dodać je ręcznie, lub poczekać na nową wersję, ale wtedy upewnić się, że już chmody są poprawne.

Oczywiście wykluczam kolejny bug w CSEO, ale i ten trop możesz sprawdzić na oficjalnym forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że mam wyłączoną bo tak jest, nie używam tego gdyż nie jest to dla mnie przydatne, a no nie miałem ustawień na 777 bo były na 655 czy jakoś tak :)Ok można zamknąć bo tu nic nie zdziałamy :) Dziękuje :D

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki pośpieszyłem się wiec tak zauważyłem jeszcze jedno :) Na główny stylu jak usunę plik

socialNetworking_e121c4726e185185577babec3e95a389.php

all działa jednak na 2 pozostałych mam taki błąd

Fatal error: Call to a member function trackbackLogs() on a non-object in /home/respecth/public_html/forum/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php on line 1144

gdy chce wejść do tematu:(

pisałeś że mam czekać na kolejną aktualizację, tylko nie wiadomo czy ona będzie, teraz pytanie czy instalacja od nowa CSEO pomoże? czy szkoda się męczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie dodały się bity do skina.

Najprościej dodałbym je ręcznie, ale wtedy znów przy jakiejś aktualizacji czy wgraniu dodatków zmiany z plików znikną. Chyba, że dodasz je w ACP, wtedy już będzie OK.

Z tym, że pewnie nie wiesz, jak się do tego zabrać, a to trochę tłumaczenia jest - trzeba wyłuskać kod z plików instalacyjnych - o ile pliki .xml również nie są zakodowane, jak reszta. Jeśli są to trzeba by wziąć od kogoś, kto ma CSEO odpowiednie bity i zawartości i przekleić je do Twojego ACP do odpowiednich rodzin bitów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli tylko masz możliwość deinstalacji i ponownej instalacji CSEO to warto spróbować. Jednak, jak kiedyś pisałem - ten błąd wynika w 99% z błędnych chmodów na folder cache i wewnętrzne foldery.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.