Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd przy wgrywaniu spolszczenia


Krzysztof_kf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich a więc tak zmieniłem w ACP kodowanie strony z utf na iso dlatego że to był problem złej zapisywanej zawartości do bazy danych przy zmianie kodowaniu na iso wyskoczyły mi krzaczki w ACP i na stronie i spróbowałem jeszcze raz wgrać spłoszczenie i nie mogłem wyskakuję mi błąd krytyczny

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/kffit/ftp/board/ips_kernel/classConvertCharset.php on line 476

a tak się przestawia Panel ACP :

post-1259-1261942067,3869_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

właśnie nad tym się zastanawiałem a jak można podzielić ten plik ze spłoszczeniem

Przestanę Cię lubić. :)

Moduły są dostępne w paczce ze spolszczeniem. Widać, że nie jesteś uważny i nie czytasz żadnych instrukcji z pobieranych plików.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wogólę wgrać podzielonego na moduły spłoszczenia wyskakuję mi błąd Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/kffit/ftp/board1/ips_kernel/classConvertCharset.php on line 576 taki mam tylko błąd jak zmienie kodowanie z utf na iso . a jak mam kodowanie utf to bez problemu wgram spłoszczenie i śmiga

Edytowane przez Krzysztof_kf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dlaczego ciągle spolszczenie nazywasz jakimś spłoszczeniem? Skąd Ty taką nazwę wyrwałeś?

Dlaczego to nie wiem, być może skrypt konwertuje również wpisy jakąś funkcją mb_{xxx}().

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz robimy to samo z językiem polskim. Następnie z tych dwóch wersji wybieramy sobie te pliki, które nas interesują, czyli *_public_* biorę z języka polskiego, a *_admin_* z angielskiego. Wybrane pliki wrzucam do katalogu translate zaznaczam w External File Translation wszystkie pliki (albo tylko te które chcę zmienić) i klikam Import Selected Files.

możesz mi bardziej rozjaśnić bo nie rozumiem ja nie mam wgranej polskiej paczki językowej .

Edytowane przez Krzysztof_kf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przede wszystkim nie roztrząsałbym tego. :)

Serio nie widzę tutaj więcej do roboty, jak zaimportować spolszczenie w całości lub modułami. Jeśli masz za słaby serwer na to, to są dwa wyjścia:

  • zmienić serwer,
  • wgrać wg opisu do którego zamieściłem wyżej. Jeśli nie 'kumasz' tego opisu, to postaraj się czytać go fragmentami - po pół zdania i to, co zostało napisane sprawdzać i robić w ACP. Na pewno sobie poradzisz. W razie konkretnych problemów pisz, ale napisanie, że nie kumasz nie jest dla mnie niczym więcej, jak pokazaniem, że Ci się nie chce porobić i sprawdzić to w ACP. Inaczej można napisać, ale nie łudź się, że łatwiejszym językiem. Pamiętaj - konkretne pytania o konkretne problemy. Takie coś lubię, a jeśli mi ktoś pisze, że nie kuma w ogóle to postaw się w mojej sytuacji i napisz, co Ty byś zrobił.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra powiem tak wgram całe spolszczenie w kodowaniu utf i zmienię na iso ze względu na to ze pod kodowaniem iso dobrze zapisuję polskie litery w bazie danych tak jak jest pokazane całe acp i strona krzaczy itp itd

pisałem 100 razy że pod kodowaniem utf bez problemu wgram spolszczenie podzielone sory już zmęczenie ;/

Edytowane przez Krzysztof_kf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmienie z utf na iso to nadal nie działa prubowałęm jeszcze raz wgrać przy kodowaniu iso spolszcznie i wyskakuję błąd ;/ plik np ipCore305-pl130.xml a pliki typu ipChat305-pl130.xml mogę wgrać

Edytowane przez Krzysztof_kf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.