Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z edycją shoutów na stronie głównej forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dośc dziwny problem.

Na stronie głównej forum nie mgoe edytować shoutów, a w zakłądce shoutbox działa bez problemu.

Objawia to się tym, że po kliknięciu na edytuj otwiera się okienko z narzedziem do edycji shouta, jednak po kliknięciu zapisz nic się nie dzieje. Okienko zostaje na miejscu a treść shouta się nie zmienia. W zakładce shoutbox wszystko gra.

Wersja IP.Shoutbox to 1.1.2, choć na wcześniejszych wersjach działo się to samo.

Nie wiem czy styl może mieć wpływ na to, ale nie działa nawet na domyślnym stylu IP.Board.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

wychodzi, że na żadnym skinie nie działa. Jaka wersja forum dokładnie? Choć skoro piszesz o 1.1.2 to wnioskuję, że najnowsza 3.0.5 - spróbuj wyłączyć generowanie spakowanych .js ->

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje tą mam wyłączoną na stałe.

Wersja 3.0.5, ale to się utrzymuje od 3.0.2 bodajrze. (Wcześniejszych wersji nie używałem)

Teraz jeszcze sprawdziłem i nie działa żadna opcja edytora w trybie edycji shoutów na stronie głównej oprócz "anuluj".

Edytowane przez zelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziwne. Na chwilę obecną zalecałbym wgranie ponownie plików .js tej aplikacji i przeczyszczenie cache przeglądarki.

Jest to o tyle interesujące, że nie działa tylko ten jeden przycisk.. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyżej, że nie działają żadne opcje poza anuluj. Dla mnie dziwne jest to, że w zakładce "shoutbox" edytor i edycja działa jak należy. Przecież to są te same pliki.

Jednak z braku innych opcji sprubuje ;).

Zwłaszcza, że przy każdej aktualizacji shoutboxa nadpisywane są stare pliki. A shoutboxa aktualizowałem chyba 3 razy. Nikłe szanse, aby za każdym razem coś się spierniczyło podczas wysyłania.

Edytowane przez zelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ohh, wszystkie.

Zapewne gdzieś nie jest inicjowany .js - edytowałeś szablony shoutboxa? Jakieś edycje etc.? Sprawdź to i jeśli przy jakimś będzie kolorowa kropka zamiast szarej, informująca, że bit był edytowany, to przywróć jego oryginalną postać klikając na button 'Przywróć' w widoku tego bitu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic...

Style są edytowane, jednak w bicie shoutboxa nic nie ruszałem. Sprawdziłem dodatkowo ten zaaktualizowany styl od IPS z 2.3.x do 3.X którego nie ruszałem i tez nic.

Cache hooka i shoutboxa przeczyściłem. Żadnej reakcji.

Ciekawą sprawą jest to, że nawet te listy(tak jak tutaj Dodatki, Czcionka, Rozmiar) się nie rozwijają. Zastanawiam się czy one też są w js? Dodatkowo nie podświetlają się ikony funkcji tak jak tutaj przy pisaniu posta. Wszystko jest nie aktywne.

Edytowane przez zelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z firefoxa 3.5.

Wielu użytkowników zgłasza mi ten błąd i nie jest on zależny od przeglądarki. Po za tym okienko edycji się włącza, ale żadna funkcja w nim po za przyciskiem anuluj jest nie aktywna i nie reaguje na kliknięcie, ani najazd myszką. Równie dobrze mógłby to być obrazek edytora ;).

DawPi zadziałała u ciebie edycja shouta na głównej? Tzn zmienienie fragmentu tekstu i ZAPISANIE go?

Edytowane przez zelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Możesz wgrać jakiś domyślny skin, albo cleancut? Bo te, co masz nie nadają się do takich testów.

Racja nie działa to. Myślałem, że jak już się otworzyło, to zadziała.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh po całkowitym usunięciu aplikacji i instalacji od początku ruszyło. Myśle, że problem musiał powstać podczas 1 instalacji shoutboxa. (nie dodało czegoś do bazy?)

Jednak podczas reinstalacji wynikły jakieś inne problemy z CSEO, ale myśle, że sobie z nimi poradze.

DawPi dzięki za pomoc i myśle, że temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.