Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: CMS pod sklep


Olcio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mój tata chce założyć sobie sklep internetowy na którym będzie mógł wystawiać różne rzeczy. Znacie może dobry system obojętne czy płatny czy darmowy, który ma w sobie koszyk, panel administracyjny i inne rzeczy które powinien mieć taki sklep. Proszę o nazwy i swoją opinie na temat danego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osCommerce - bardzo popularny, dużo modyfikacji, darmowy

PrestaShop - według mnie najlepszy z darmowych, bardzo wygodny w obsłudze

Gekosale - fajny, ale jest dopiero w wersji beta, również darmowy

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą.

KQS to jak na chwilę obecną najlepszy, polski, niedrogi skpryt forum, który ma "wszystko". Jest intuicyjny i zawsze go polecam klientom.

Broń boże nie dajcie się wkręcić w ofertę shoper'a lub home.pl (to jedno i to samo) nigdy nie miałam do czynienia z większym szajsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam te skrypty, które tu podaliście i najbardziej bym był za tym KQS.store tylko jak w nim jest z wyglądem ? Jak jest z edycją wyglądu ?

Do wszystkiego masz instrukcje. Sam skrypt jest zaszyfrowany ioncubem ale wszystkie istotne kawałki sklepu są w panelu administracyjnym wyizolowane do prostych w edycji plików. Tak samo można podpiąć sobie swój css... generalnie jak się pokombinuje to możliwości jest naprawdę o wiele więcej niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak DawPi zauważyłem, że można u nich zamówić, ale skoro za oprogramowanie płaci się 250 zł to 1500 zł za szatę graficzną to według mnie bardzo dużo bo do 500 zł grafik zrobi profesjonalny layout, a 1000 zł za kodowanie to dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam?

Powiedziałam, że mogę zrobić lejałt, mówiąc to miałam na myśli ogarnięcie tego graficznie i wprowadzenie w życie. :o

A wygląda to tak: kontaktujemy się, mówisz mi jak chcesz żeby to wyglądało (ewentualnie pokazujesz coś co już istnieje w sieci i co Ci się podoba) i kiedy już wiem co potrzebujesz to siadam i robię Ci sklep. :o Potem pokazuję a Ty albo akceptujesz albo zgłaszasz poprawki, ja poprawiam i masz gotowy graficznie sklep. :)

W KQS nie ma możliwości zrobienia osobnego lejałtu i podpięcia go. Trzeba robić na działającym skrypcie.

Ja mam licencję KQS używam jej do celów demonstracyjnych, mam sklep na którym mogę robić wszystko co mi się żywnie podoba. Dopiero potem po akceptacji zmiany wprowadzam na sklepie klienta.

Edytowane przez Dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.