Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

maxx

Użytkownik
 • Content Count

  328
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralna

1 Follower

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.5

Recent Profile Visitors

7835 profile views
 1. Porywający tekst! Serio. Efekt psuje tylko końcowa agitka :/
 2. Zatabaczyłem się i nie mogę znaleźć, w związku z czym proszę o pomoc. Potrzebujemy usunąć możliwość zamykania/otwierania bloków w sidebarze. Chodzi o ten "dinks" zaznaczony na screenie. p.s. Wersja forum 3.4.5, skin niefabryczny, używamy moda DawPi'ego "(DP33) Global Sidebars", sidebar jest przeniesiony na lewą stronę, ale to raczej nie powinno mieć znaczenia.
 3. p.s "reverse engineering" wykonany dzisiaj rano doprowadził nas do usunięcia aplikacji "Simple Points" - nie jest potrzebne
 4. Panowie, ja "nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem..." ale to nie jest chyba najlepsze miejsce na takie ekhm... Jurij ukrył temat na prośbę Dori. I nie doszukujcie się proszę żadnych niecnych intencji. Wróćmy do tematu, pomoże ktoś czy nie? Zaznaczę, że niektóre frazy są faktycznie ciężkie do tłumaczenia dla osób nie znających specyfiki zakładów. Oferta jest aktualna (Dla orientacji link do demo producenta http://www.gottalk.com/index.php?app=sports )
 5. Jurij przetłumaczył ponad 700 z 900 fraz - zostały frazy typowo sportowo-zakładowe, których ani ja, ani Jurij ani Dori nie kumamy Help!
 6. I już (tzn. prawie już) Sam upgrade wykonywał się ~10 minut. Błędy zauważone świeżo po upgade: brak avatarów. Nie zamykajcie plizz tego tematu jeszcze
 7. Jak w tytule: How To: 2.3.6 do 3.4.6? Sorry - może temat był, jeśli był proszę nie bić i pokazać gdzie. Niestety ostatnio i ja i moja lepsza połowa borykamy się ze zdrowiem i nie mamy tyle cierpliwości co kiedyś :/ I proszę się nie śmiać, mamy w "zarządzie" forum na wersji 2.3.6. Chodzi jak burza na jakimś cienkim VPS-ie, ale przenosimy powoli wszystkich z tego VPS-a na na nowy serwer. Stąd moje pytanie. Forum wielkie nie jest, ~ 5000 topików, 1300 userów i 60000 postów, ale jest w ISO-8859-2 Zmodowane też jakoś szczególnie nie jest, największym problemem jest skin, spersonalizowany lata temu przez moją lepszą połówkę. Forum jest non-profit, pomagamy im jak możemy, ale też za free, więc nie ma mowy o jakichś pieniądzach ponad przedłużenie licencji w IPS-ie. Pozdrawiamy
 8. Nic dziwnego. Hasło może być, ale nie musi takie samo jak do ACP - zależy jak to sobie ustawiłeś. Wejdź przez FTP, wywal z katalogu /admin pliki .htaccess i .htpasswd i zaloguj się do ACP tak samo jak od frontu (na forum)
 9. No przecież sam napisałeś w tytule: Shit tags SEO power bubel O tym, o czym min pisze Dori pisaliśmy np. w tym temacie: http://forum.invisionize.pl/topic/39058-cloaking-wed%C5%82ug-ipsu-extra-seo/ (btw. link ) Generalnie nie rozumiem IPS-u, Dori nie rozumie, Ty też masz wątpliwości, więc zamiast skakać sobie do oczu trzeba coś z tym zrobić. p.s. Próbował ktoś konwersji z ISO8859-2 na UTF-8 na prawie 800k postów?
 10. Heh, no jednak 4.0 czyli od wersji 4.0.3 pewnie będzie można próbować (już się boję) Btw. czytałem gdzieś, chyba w IPS-owym blogu czy forum, że do końca roku mają wydać. Ktoś ma jakieś newsy? I pytanie do moderów, a głównie do DawPiego - macie już dostęp do jakiejś alfy, bety czy RC? I jak będzie z aktualizacjami aplikacji, hooków i skinów?
 11. No może i nie tłumaczy, pewnie robi coś, co nasz firewall uznaje za niedobre. Ale kto ma wiedzieć jak skrypt forum łączy się z IPS-owym antyspamem? I dlaczego przy próbie "Sprawdź połączenie" w diagnostyce: też wywala 500, zamiast komunikatu błędu? Jak się z serwerem licencji czasem połączyć nie może to wrzeszczy na czerwono. Nawet nie wiemy co mamy puścić i na którym porcie.
 12. Nie działa F**CK! Najdziwniejsze jest to, że mamy w tej chwili 2 fora IP.Board na tym samym serwerze - w tej chwili te same wersje 3.4.5. Nie ma żadnych lokalnych php.ini. I na jednym forum rejestracja chodzi, a na 2-gim nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.