Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z wgraniem skina


xziomx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wgraniem skina na forum. I gdy wybieram skin do wgrania i klikam na IMPORT SKIN XML wyskakuje mi okno z napisem:

Admin CP Message

There was no content in the file to process

Proszę o pomoc.

PS: Czytałem to -> http://ipb.ipslink.pl/index.php?autocom=in...showarticle=173

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Upewniłeś się, że wgrywasz skina do odpowiedniej wersji? Możesz podać źródło skąd pobierasz skin ?

Pytanie dodatkowe: masz włączony Safe Mode na serwerze ?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewniłeś się, że wgrywasz skina do odpowiedniej wersji? Możesz podać źródło skąd pobierasz skin ?

Tak. Źródło: http://skins.invisionize.com

Pytanie dodatkowe: masz włączony Safe Mode na serwerze ?

Raczej nie. Jak wgrywałem 1-2 miesiące temu skiny to wszystko było okej.

Aha jeszcze jedno. Jak mi ten błąd wyskakuje to na samej górze takie coś się pokazuje:

IPB WARNING [2] move_uploaded_file(home/zumaxx/domains/moj adres strony/public_html/uploads/ipb_skin-fpskin.xml.gz) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory (Line: 555 of /home/zumaxx/domains/moj adres strony/public_html/sources/lib/admin_functions.php)

IPB WARNING [2] move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phpqgiUcW' to 'home/zumaxx/domains/moj adres strony/public_html/uploads/ipb_skin-fpskin.xml.gz' (Line: 555 of /home/zumaxx/domains/moj adres strony/public_html/sources/lib/admin_functions.php)

A ta linia to:

if ( move_uploaded_file( $_FILES[ $postfield ]['tmp_name'], $this->ipsclass->vars['upload_dir']."/".$FILE_NAME) )
Edytowane przez xziomx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Huh, no widzisz ;-)

Zró folder o nazwie tmp i nadaj mu CHMOD 0777 i spróbuj wtedy. Folder oczywiście na głównym poziomie forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem folder o nazwie tmp dałem mod 0777 w public_html oczywiście jak kazałeś. I to samo.

Next epizod:

IPB WARNING [2] move_uploaded_file(home/zumaxx/domains/eloelo.pl/public_html/uploads/ipb_skin-fpskin.xml.gz) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory (Line: 555 of /home/zumaxx/domains/eloelo.pl/public_html/sources/lib/admin_functions.php)

IPB WARNING [2] move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/php6yD5Tn' to 'home/zumaxx/domains/eloelo.pl/public_html/uploads/ipb_skin-fpskin.xml.gz' (Line: 555 of /home/zumaxx/domains/eloelo.pl/public_html/sources/lib/admin_functions.php)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie w public_html, ale w głównym folderze gdzie masz forum.

Spróbuj jeszcze inaczej: te dwa pliki .xml wgraj na główny poziom forum i wtedy spróbuj je stamtąd zaimportować ( pisałem o tym w poradniku do którego linkowałeś w pierwszej wypowiedzi ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.