Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kolejny bład ( wysylanie PM, Odpowiadanie na posty )


jasny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na forum pojawia się bład "''[#20310] Twój kod bezpieczeństwa, używany do weryfikacji pisanej treści nie pasuje do wzorca. Proszę wróć, odśwież formularz i spróbuj ponownie.'' . Podczas pisania PM i odpowiadania na posty. Podobno znika po odczekaniu pewnego czasu. Czym może być spowodowany ?

Pozdrawiam,

Not cool guy everyday... Photographer at any chance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

z profilu wynika, że masz wersję 3.0.4, jednak najnowsza to wersja 3.0.5 - zalecam aktualizację. IP.Board w serii 3.x to jednak nadal skrypt rozwojowy - tworzony stale i łatany, także należy w miarę możliwości aktualizować forum do najnowszych dostępnych wersji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

z profilu wynika, że masz wersję 3.0.4, jednak najnowsza to wersja 3.0.5 - zalecam aktualizację. IP.Board w serii 3.x to jednak nadal skrypt rozwojowy - tworzony stale i łatany, także należy w miarę możliwości aktualizować forum do najnowszych dostępnych wersji.

To dlaczego zaprzestali supportu wersji stabilnej "2.x"? Jak na moje oko, to w tej chwili nie ma żadnej wersji stabilnej IPB z supportem.

Not cool guy everyday... Photographer at any chance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To dlaczego zaprzestali supportu wersji stabilnej "2.x"? Jak na moje oko, to w tej chwili nie ma żadnej wersji stabilnej IPB z supportem.

Widzę po Twoich postach, że jesteś kolejnym bojownikiem w nieznanej sprawie.

Dlaczego zaprzestali - mogę tylko zgadywać, że chcą się skupić tylko na nowej wersji i nie oglądać się do tyłu.

Wersja 3.x. jest stabilna - jakie znasz krytyczne luki?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc pewną kwotę za produkt, chcę mieć go działającego.

Nie jestem w stanie policzyć ile godzin przeznaczyłem na migrację z 2.x na 3.x, ale liczy się to na pewno w dziesiątkach. Nie wspomnę już o czasie poświęconym przez ludzi z tego forum, na odpowiadanie na szerego moich pytań.

Przy każdym projekcie zakłada się parmetry krytyczne: W przypadku forum, byłoby to pisanie postów, obsługa działów, komunikacja pomiędzy użytkownikami. Jeśli to nawala, to o czym my tu rozmawiamy.

Edytowane przez jasny

Not cool guy everyday... Photographer at any chance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przecież to nie jest błąd występujący na każdym forum, a na Twoim jedynie. Szczerze to nie pamiętam, by wiele osób miało podobny problem. Mało tego, po wpisaniu numeru błędu w wyszukiwarkę znajduje tylko jeden podobny temat. Zatem o czym my tu rozmawiamy.

Mało tego - wpisując ten kod na forum IPSu znajduje 4 ( cztery ) tematy zawierające ten kod (!).

I na dokładkę, wpisując kod w trakcerze ten kod znajduje 3 ( trzy ) zgłoszenia! Wszystkie, jako Cannot Reproduce - niemożliwe do powtórzenia za każdym razem.

Więc nie marudź, tylko wyślij ticket do IPsu - widocznie jest to odosobniony przypadek.

P.s. IPS mógł zrobić Ci za darmo aktualizację, nie musiałbyś przy nim siedzieć tyle godzin.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.