Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: IP.Downloads problem instalacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem dokonać reinstalacji IP.Downloads. Natrafiłem jednak na problem. Instalator krzyczy że dodatek jest zainstalowany i aktualny. Problem jednak w tym iż w dodatkach go nie ma. Jedyne co to w bazie są tabele dla tego dodatku. Pliki instalacyjne wgrane w pełni na nowo.

Co zrobić z tym mankamentem? Zastanawiałem się nad zrobieniem kopii tabel, usunięciem ich i próby instalacji jednak nie wiem czy to dobry pomysł. Może jest inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa jak trzeba. Jednak problem, który miałem nie rozwiązało, a miałem nadzieje że tak też będzie.

Otóż w panelu administracyjnym wchodząc w ustawienia i IP.Downloads otrzymuję komunikat file not found.

Wersja którą posiadam IDM to 1.1.2

Edytowane przez mlodszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie nie, to wystarczy wykupić przedłużenie licencji na IP.Downloads w kwocie 10$, więc niewiele. Ja to widzę tutaj, że tak, jakbyś nie miał zainstalowanego tego dodatku - możesz pokazać screen z ACP?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ten drugi link - to masz po wejściu w COMPONENTS czy do zarządzania IP.Downloads? Bo podejrzewam, że ta pierwsza opcja i jest to normalne, z racji, że jako pierwszy komponent masz tam IP.Gallery, którego nie masz zainstalowanego.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dodatek, wrzuciłem wszystko z katalogu upload. Instalacja pokazała jedynie błędy w związku z bazą danych, ale to wiadomo skoro są tabele to takie błędy powinny się pojawić. Po instalacji pojawił się na stronie button kierujący do Downloads.

Zrobiłem test. Wrzuciłem nie usuwając moda z ACP pliki które znajdowały się w upload te wszelkie do instalacji. Wszystko co było i panel w ACP odżył. Jest to bardzo ciekawe. Na stronie nie ma jednak dostępu.

Teraz pozostaje pytanie. Czy może nie zrobić pełnej czystki wraz z bazą danych, i spróbować zainstalować czy jednak mam męczyć moje szefostwo o opłacenie IP.Download.

BTW. W Your Packages mam info, że 92324:IP.Downloads - This service is inactive/cancelled

Natomiast w: New Purchase mam odnośnie IP.Downloads mam jedynie

$49.99 - IP.Downloads - Manage and organize your file downloads in your IP.Board powered community.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Zrobiłem test. Wrzuciłem nie usuwając moda z ACP pliki które znajdowały się w upload te wszelkie do instalacji. Wszystko co było i panel w ACP odżył. Jest to bardzo ciekawe. Na stronie nie ma jednak dostępu.

W jakim sensie?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Mógłby mi ktoś powiedzieć co to jest to IP.Downloads, bo dopiero zaczynam z IPB i jestem dość zielony, więc chciałbym zaczać zupełnie od poziomu zero. :)

Możesz np. zajrzeć do podpiętego tematu w tym dziale.

Posiadając CSEO mam rewrite do downloads.html. Jednak mimo podanie tego nadal wywala mnie do strony głównej. Dla testów mogę wyłączyć rewrite i sprawdzić czy to coś zmieni.

Nie nie, to powinno i tak działać. Jak dla mnie to nie ma plików na FTP, choć wiem, że są. Nie pozostaje nic innego, jak wysłać ticket, ponieważ to coś niestandardowego - nie bardzo mam, jak zdiagnozować

Choć dla mnie masz wersję do serii 2.1, a posiadasz serię 2.2.x i potrzebujesz nowej wersji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to powinno i tak działać. Jak dla mnie to nie ma plików na FTP, choć wiem, że są. Nie pozostaje nic innego, jak wysłać ticket, ponieważ to coś niestandardowego - nie bardzo mam, jak zdiagnozować

Choć dla mnie masz wersję do serii 2.1, a posiadasz serię 2.2.x i potrzebujesz nowej wersji.

2.3.6 jak już coś ;] No nic. To pomęczę górę o to żeby wydali kolejne parę $ :)

Pisałeś że odnowienie kosztuje 10$, ale na liście płatności nie mam możliwości odnowienia, jak Ci pisałem licencje trzeba było odzyskiwać, więc w tym przypadku również pisać do nich ticket w sprawie tej? Czy jednak kosz to ~50$ za odnowienie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli nie ma pozycji do opłacenia przedłużenia to wyślij ticket, bo powinna być. Jeśli BOK nie pomoże to pozostanie wywalenie 50$.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wystarałem się.

Z supportem IPS załatwiłem sprawę w 2h. Bez żadnego problemu udostępnili możliwość odnowienia. Dla wszystkich innych co piszą do supportu. Opisujcie porządnie problem. Pomaga w realizacji.

"Góra" zapłaciła, więc wziąłem się od razu za aktualizację. Ta przebiegła bez żadnego problemu. IP.Downloads w pełni odżył i działa jak powinien. Więc jednoznacznie można stwierdzić iż problem leżał w zbyt starej wersji tego dodatku.

Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.