Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z upgradem języka PL dla 3.0.5


mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Upgrade już dawno wgrany, natomiast jeżeli chodzi o spolszczenie to jest problem... Otrzymuję błąd 500 z serwera podczas wgrywania. Próbowałem robić to po kolei w paczkach i zawsze przy głównym tłumaczeniu dla Boardu się sypie. Wgrywałem na serwer zarówno całego packa jak i tego pociętego. Podobnie, chociaż raz zaskoczył i wgrał język, ale jako równoległy... Czyli do wyboru miałem obecny z całym wgranym spolszczeniem do wszystkich dodatków itp, a drugi to było osobne spolszczenie w innym kodowaniu. I co tu robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

dalej to samo, jak wgrywam paczkę ipCore305-pl130.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to nie wiem, taki błąd miałem jedynie na nazwa*pl, która jak wiadomo z dużych limitów nie słynie. Dziwi mnie to, że Ty masz dość spore forum, więc i pewnie serwer też dobry.

Spróbuj tego:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że napisanie do admina nic nie da, na proserwer.pl miałem taki sam problem - napisałem do admina i po prostu odpisał że nie jest w stanie nic zrobić i proponuję zmienić hosting.

Z tym że on ma własnego dedyka + zarządzającego admina tym. Więc to zupełnie inna sprawa. Nie czytasz uważnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to przepraszam - w takim razie napisz do admina. :blink:

Jeżeli masz kodowanie ISo, zapomnij o czasach wykonywania skryptu. Różne wersje php i inne składniki maja problem z importem i prze konwertowaniem na iso i się sypie. Zmień forum na UTF-8 i wszystko zagra. Jeżeli masz UTF-8 - tylko wina hostingu (zakładam, że forum działa stabilnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No iso iso, ale wcześniej nie było z tym problemów, a mniejsze paczki wgrywa bez problemu. Zresztą, trzeba się w końcu zabrać za konwersję... bo to iso więcej problemów sprawia, niż by się mogło wydawać.

Dałem na razie znać adminowi o problemie, jak nic nie zdziała, pomyślę, jak to przekonwertować.... baza jest ogromna, ponad 1gb :blink:

Serwer to dedyk z średniej półki, nie wiem, czy zużywa nawet 10% swoich możliwości.

Edytowane przez mieciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :blink:, dałem adminowi ale on też coś się z tym męczy. Zauważyłem, że jak wgrywam cały plik ze wszystkimi modułami, to się ładuje jako osobny język w UTF8, tylko że jak później chcę przełączyć na ten drugi polski to mi serwer pada. Nie wiem o co koman. Zastanawiam się ostro nad zmianą kodowania bazy, ale ostatnio jak zrobiłem backup w .sql to miał prawie 500mb, a już nie wspomnę o tym, że nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać, nawet z tutaj: . Moja jest w latin2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

bfarber zrobił darmowy skrypt do zmiany kodowania bazy danych do utf8 -> daj go swojemu adminowi, gdyż trzeba odpalić go z powłoki. :blink:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.