Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Ramka Shoutboxa...podziałki miedzy wiadomościami


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak utworzyć ramkę wokół Shoutboxa oraz jak oddzielić napisane wiadomości na SB liniami itp tak aby sie to wszystko nie zlewało w jedną całość z tłem forum.

Jest:

2569vrt.jpg

...żeby było:

w15qv5.jpg

Nie mówię, że ma być takie badziewie :blink: Chciałem aby osoba która bedzie w stanie pomóc wiedziała jasno o co mi chodzi. Dziękuje z góry.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz zamiaru pomóc to sie nie odzywaj wcale...oddaj innym mikrofon, a sam usiądź w ostatniej ławce. Tak w gwoli ścisłości...Nie robię skina bo sie na tym nie znam...jakbym umiał zrobić to o co zapytałem, nie mitrężyłbym czasu na stukanie postów na tym forum. Nigdy sie tym nie zajmowałem na codzień i cokolwiek zrobiłem to metoda prób i błędów, dlatego takie rzeczy zlecałem ludziom, którzy sie na tym znają i zajmują się tym codziennie. Nie siedze na kompie 24h i nie klepie w klawiature jak Ty zaspokajając swoje ego ciętymi odpowiedziami. Nie chcesz pomóc...usuń sie w cień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.fifanet.pl...jest pod moim avatarem. Chyba, że jest ukryty dla innych(?) Tutaj jest wiele takich osób, którzy mają świadomość, że ich wiedza jest większa niż zwykłego laika i próbują się dowartościować cynicznymi odpowiedziami. Co do pytania mojego...to tak jakbyś szedł spać, a ja bym Cie zapytał po co idziesz spać. Skoro pada pytanie to dla mnie logiczne jest, że nie wiem jak sie za to zabrać...bynajmniej dla mnie :blink:

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.