Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Katalog downloads


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli jestem na dobrym tropie to katalog downloads znajdujący się w głównym katalogu forum, odpowiada za obsługę downloadu.

Jakie powinien mieć prawa dostępu? Próbowałem już chyba wszstkich możliwości, mimo to z dnia na dzień zajmuje coraz więcej miejsca a pliki w nim zawarte (np: 23d7a10gd8245a2e133807b04295563-cokolwiek3.ipb) zajmują coraz więcej miejsca.

Mogę kasować je ręcznie lecz to mija się z celem.

Do czego służą te pliki?

Utrzymuję download na oddzielnym serwerze FTP.

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witaj,

powinien posiadać chmod 777.

Owe pliki są tymi, które są dodawane w IP.Downloads. :rolleyes:

Pliki trzymam na zewnętrznym serwerze ftp.

Mimo wszystko katalog 'downloads' jest zapełniony tymi samymi plikami tylko z rozszerzeniem ipb.

Czy są to pliki tymczasowe? W jakim celu są one wgrywane na lokalny serwer?

Dlaczego podczas wgrywania pliku (samo wgrywanie pliku na ftp trwa błyskawicznie) przy większych rozmiarach skrypt przetwarza się bardzo długo, a przy rozmiarze powyżej 20mb powoduje błąd mysql.

Error: 2006 - MySQL server has gone away

IP Address: - /index.php?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mySQL query error: SELECT * FROM forum_downloads_temp_records WHERE record_type='ss' AND record_post_key='5ff4917953c773c787188f00271c0433'

Czy plik w jakiś sposób dodatkowo przechodzi przez bazę? Nie jest to tylko dodanie podlinkowania i danych pliku do bazy mysql?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widocznie robi sobie kopię - na wypadek, jakby zewnętrzny serwer nie domagał - wg mnie super rozwiązanie!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.