Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czy da się usunąć licencję z Client Area


Magiik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem licencję na IPB w lutym. Teraz moje forum zostało shackowane więc zacząłem starania o to by powróciło do swojej dawnej świetności.

Na początku odzyskałem bazy danych, później forum, niestety wystąpił błąd, który musi rozwiązać IPS - trzeba napisać ticket.

Więc wchodzę na Client Area pierwszy raz od prawie pół roku, wszystko dobrze loguje się, tylko nigdzie nie jest napisane, że mam zakupioną licencję. Wcześniej pamiętam było miejsce gdzie konfigurowało się do jakiej domeny przypisana jest licencja a teraz tego nie ma (lub nie mogę znaleźć).

Więc tutaj pytanie - czy hacker mógł włamać się również na moje konto Client Area i usunąć mi licencje lub przenieść je na inne, własne konto?

Zastawia mnie jedno - skoro mogę zalogować się do CLIENT area chyba znaczy to, że jestem ich klientem i od nich coś kupiłem.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

www.eLajty.pl - Serwery gier Multiplayer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Licencji nie można ani usunąć ani przenieść na inne konto.

Posiadanie konta klienta nie jest równoznaczne z zakupem czegokolwiek od IPS-u.

Co masz w zakładce Packages i Invoices?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Packages

Invoices

Z tymi kontami to jest paranoja. Próbowałem zalogować się przez email kolegi (na niego była wykupiona licencja, w tym na jego email było konto) lecz hasło było błędne, więc skorzystałem z "Przypomnij hasło" - podałem poprawne hasło kolegi i pisało, że nie ma przypisanego konta do tego emaila. Spróbowałem więc czy wyśle przypomnienie hasła na mój email - udało się, wysłało. Zalogowałem się i taki oto problem.

Ja sobie nie przypominam żebym zmieniał email na Client Area, ale nie jestem w 100% pewnien, więc jak został zmieniony? Nie wiem.

www.eLajty.pl - Serwery gier Multiplayer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z tego, co pokazujesz to nic nie było zamawiane.

ALE jeśli konto było ( jest ) na konto kolegi to jakim cudem chcesz się dostać na nie, logując się na Twojego maila? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dowiadujesz się, że być może ktoś Ci ukradł licencję (tak jak w przypadku, że pisało - email kolegi nie jest przypisany do żadnego konta) to łapiesz się wszystkiego, w tym spróbowałem i tego, bo być może kiedyś przez przypadek zmieniłem maile.

To teraz wychodzi na to, że haker wszedł na konto, gdzie było wykupione IPB i zmienił email. Czy można to jakoś odwrócić?

Licencję kupowałem przez twoją stronę, może jeszcze pamiętasz. :)

www.eLajty.pl - Serwery gier Multiplayer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak, maila mógł zmienić.

Pozostaje napisanie ticketu do IPS-u z opisem i prośbą o wyjaśnienie tego i zwrot licencji ( może się okazać konieczne podanie numeru karty płatniczej ).

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na razie to nic nie podawaj. I skoro ipslink to nie invisionize - w razie problemów służę pomocą na tyle, na ile mogę - przy pomocy ticketów.

Pisz do nich ticket i wyjaśniaj, gdzie zawiniłeś. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.