Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Logi ostrzeżeń


dante

Rekomendowane odpowiedzi

Na poprzednim skrypcie 2xxx po mimo tego, że ktoś miał np 2 ostrzeżenia i zniosłem mu je a w ogólnym rachunku wychodziłoł zero to widziałem to w logach. Dzięki temu mogłem wyczyścić powiedzmy jego kartotekę do czysta. Obecnie jak komuś zrównam do zera to nie widzę tego w logach. Powiedzcie Mi czy jest taka możliwość na obecnym skrypcie czy nie ??? Jak tak, to gdzie mam czego szukać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie do koca. Nie chodzi mi o logi z poziomu forum tylko acp.

ACP>>LOGS>>Logi ostrzeżeń >> i pojawia mi sie opcja: Zarządzanie logami ostrzeżeń ;

logi.jpg

w tych logach nie widzę gości co maja zero. Kasując logi użytkownika co ma powiedzmy 2 ostrzeżenia kasują się wpisy, ale pasek postępu pozostaje.

logi1.jpg

Na poprzednim skrypcie było widać wszystkich co mieli ostrzeżenia nawet tych co w ogólnym rachunku =0

Mam nadzieję, że tera mnie rozumiesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak stworzyłem gościa (mój użytkownik testowy) dałem mu 2 ostrzeżenia . Patrze widnieje w logach. Obniżyłem mu jego poziom, gdzie w ogólnym rachunku wychodziło zero. Patrze w logach i go już nie ma.

Nie jest to sytuacja jednostkowa, bo nawet nasi modzi w karcie użytkownika maja wpisy a w logach (ACP) ich nie ma.

Forum centrumSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.