Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Widoczność warnów przez wszystkich użytkowników


Yattamanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

szukam i szukam i nie moge się doszukać. Czy ktoś orientuje się, jak włączyć widoczność warnów (oraz powodu warna) dla wszystkich userów? Czyli, aby wszyscy widzieli kto i za co dostał ostrzeżenie.

pozdrawiam i dziękuję na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

Witaj,

podaj konkretny powód, dla którego chcesz wprowadzić takie rozwiązanie na forum, potem wpisz adres i wersję forum w profilu u nas i pomyślimy. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DawPi przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale nie zauważyłem odpowiedzi:)

Konkretny powód: forum które prowadze jest pełne osób w przedziale wiekowym 14-20 lat (oczywiście jest też mnóstwo osób starszych ale w tej kwestii nie ma z nimi problemu). Chodzi przede wszystkim o to, że każdy administrator jest zawalony informacjami o to który użytkownik ile ma warnów (np jak chce kupić od takiego delikwenta grę to wiadomo, że mnie zaufania będzie miał dla osoby która daje sie we znaki na forum). Ponadto ludzie często na SB krytykują powód nadania ostrzeżenia, a inni nie mogą zobaczyć ani stopnia ostrzeżenia ani powodu. To są chyba najistotniejsze powody.

Za sekundę wpiszę dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A może po prostu bazować na reputacji, a nie ostrzeżeniach?

Ostrzeżenia daje garstka ludzi. Reputację cała społeczność. Wg mnie ta druga informacja jest bardziej miarodajna.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą samą bolączkę na swoim forum, w pełni cię rozumiem. Niestety, tak jak u mnie się nic nie dało zrobić bez hartkor webmasterki, u ciebie będzie to samo. A poziom reputacji raczej nie może się równać tej nieopisanej przyjemności w***dolenia komuś warna za głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.