Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Polskie znaki w mailach


Xizour

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Najwyraźniej jeszcze dzisiaj nie dam Wam spokoju ;)

Chodzi o modyfikację (OVE) Contact Form 1.3. Gdy zainstalowałem ją po raz pierwszy, wszystko było ok. Jednak gdy musiałem ją przeinstalować, po ponownym installu zniknęły wszystkie polskie znaki, ale tylko w polu pytań antyspamowych. Również w ACP och nie ma. Widziałem, że te pliki były w systemie kodowania windows-1250; próbowałem Gżegżółką przekonwertować do iso, jednak nie chce mi nawet wykryć ich obecnego kodowania i, co sie z tym wiąże, przekonwertować. Nie wiem, co jest grane...

Druga sprawa: Pomimo iż na forum jest generelnie kodowanie iso, wszystkie maile wychodzące z forum rónież zamiast pl znaków mają krzaczki. Czym to spowodowane?

Sprawa ostatnia: Skinner w skinie dla mnie zrobił, że pomimo iż mam ustawiony tytuł użytkownika, wyświetla on się tylko w profilu. Jak przywrócić, aby wyświetlał się też w poście pod avatarem?

Pozdrawiam

Edytowane przez Xizour
calibrakz3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Podaj link do tej modyfikacji. Myślę, że tabele masz inaczej kodowane niż bazę danych i nowo dodawane tabele 'dziedziczą' kodowanie bazy, nie tabel. Stąd ta różnica w kodowaniu.

Maile - to, że wychodzą krzaczki to jeszcze nie przesądza sprawy. Napisz coś więcej jak są odbierane.

Na trzecią sprawę nie powinienem odpisywać gdyż robi się bałagan i powinieneś napisać dwa, a nawet trzy tematy z każdym pytaniem osobno.

W poście pod avatarem stosuje się ten bit:

ACP > LOOK & FEEL > ( wybór skina ) > Edit Template HTML > Topic View >> RenderRow

Znajdź:

{$author['member_rank_img']}<br /><br />

Dodaj powyżej:

{$author['title']}<br />

Zapisz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie na speedyshare tylko link do legalnego downloadu podaj.

Zresztą link to tylko dodatek, chciałem tego moda obczaić, to nie ma nic wspólnego z tematem. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi będzie ją znaleźć. Wszystkie mody, które kiedyś mi się spodobały, pościągałem i trzymam na dysku. Ale w necie na pewno gdzieś jest ;)

Generalnie w tej modyfikacji można ustawić pytania przeciwko botom spamującym. I w ACP wygląda to tak:

beznazwy1n.png

I tylko to się niepoprawnie wyświetla, zarówno w ACP jak i podczas uzywania contact form. Reszta jest ok.

Myślę, że te dwie rzeczy (polskie znaki w mailach i w modyfikacji) mają ze sobą związek.

calibrakz3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przecież pisałem już o tym wyżej byś sprawdził, o, tu: http://forum.invisionize.pl/index.php?s=&a...ost&p=20903

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.