Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak możliwości zasilenia konta


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez nook86,

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

 

u mnie w najnowszym nexusie nie da się zasilić konta.. mieli tam poprawić zasilanie kwotami typu 4.07 itd bo nie działało n oi chyba zepsuli całkowicie przynajmniej u mnie, żeby było ciekawiej w ogóle nie da się zasilić. 

 

natomiast w ip.content podczas wyświetlania artykułu  (index cms działa ok ) mam Błąd 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Zbyt wiele przekierowań.

 

jakieś wskazówki ? :)

Edytowane przez DawPi
Edycja tytułu wątku. Na przyszłość staraj się dokładniej opisywać swoje tematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie może być - temat o ip.board na o forum o ip.board uznany za spam? ;)
 

u mnie w najnowszym nexusie nie da się zasilić konta.. mieli tam poprawić zasilanie kwotami typu 4.07 itd bo nie działało n oi chyba zepsuli całkowicie przynajmniej u mnie, żeby było ciekawiej w ogóle nie da się zasilić.

Co to znaczy, że nie da się zasilić? Z Nexusem jest taka sprawa, że nawet jakbym bardzo chciał pomóc (zawsze chcę ^_^) to nie dam rady - kod źródłowy tej aplikacji jest kodowany. Zostaje Ci jedynie napisanie do IPSu i zapytanie o co chodzi. Najlepiej w formie ticketu, a nie bug trackera, bo pewnie zostałoby to uznane jako 'not a bug', a szkoda na to czasu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.