Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

 • entries
  112
 • comments
  116
 • views
  133,984

Upalnie, piknikowo, rowerowo

Jurij

1,371 views

Obudziwszy się w niedzielę rano, postanowiłem wybrać się na wycieczkę. O 14 wsiadłem na rower, pokrążyłem nieco po zatłoczonym Krakowie, następnie wykonawszy obowiązkową rundkę wokół krakowskich błoń wybrałem się do Kryspinowa. Na termometrze ponad 30 stopni, ostatni taki ciepły weekend lata, więc trzeba to było jakoś wykorzystać. Z resztą co się będę rozpisywał, skoro mogę wstawić fotę:

gallery_2_30_443926.jpg

:beach:

Trzeba przyznać, że to był udany dzień, bo łącznie zrobiłem 100 km, co jest raptem o 18 km mniej od mojego życiowego rekordu dystansu przejechanego w ciągu jednego dnia. Mimo wszystko takie eskapady potrafią wypompować energię z człowieka, więc dzisiejszy wpis będzie nieco krótszy, za to z dużą ilością wideo.

Podczas tego weekendu odbył się w Gdyni piknik prawicy. Gośćmi specjalnymi byli: Kamil Cebulski - najmłodszy polski milioner, Marek Migalski z PJN czy chociażby Romuald Szeremietiew oraz naturalnie wielu członków i sympatyków KNP, z prezesem JKM na czele. Nagrania z pikniku możecie obejrzeć pod adresem: http://www.livestream.com/nptvpl (znajdują się w rubryce Latest Videos z kadrami w plenerze) lub na youtube:

Kamil Cebulski:

Kamil Sobkiewicz: http://www.youtube.com/watch?v=iUjhnH1R-ws

Romuald Szeremietiew:

Marek Migalski:

Janusz Korwin-Mikke:

Grzegorz Sowa:

Krzysztof Bosak:

Konrad Berkowicz:

Agata Banasikówna: http://www.youtube.com/watch?v=Mo0Mm6ivc9Y

Piotr Najzer:

A szczególnie ciekawy wydaje mi się wykład pana Szeremietiewa, otwierający oczy w jakim rozkładzie jest Polska armia: http://livestre.am/4A6sR i dlaczego warto, by każdy obywatel miał dostęp do broni i umiał się nią posługiwać. A propos prawa do posiadania broni, to znalazłem niedawno w sieci ciekawą ilustrację:

970912_431535613628511_627964603_n.jpg

Daje do myślenia, czyż nie? A przecież człowiek powinien móc się bronić, zwłaszcza jeśli jest bezczelnie okradany przez urzędników państwowych, a prezydent z uśmiechem na twarzy podpisuje papiery, zezwalając na likwidację progów ostrożnościowych i bezkarne zadłużanie państwa polskiego, czyli krótko mówiąc Ciebie, mnie i przyszłych pokoleń. A o tym, że władza się nas boi, dlaczego się nas boi i dlaczego robi wszystko co może, by trzymać nas z dala od ulic, opowie Mariusz Max - Kolonko. Kto jeszcze nie widział (a ten odcinek obejrzało już ponad 400 000 widzów), powinien to zobaczyć:

oraz cotygodniowy felieton Jana Pietrzaka:

Tymczasem ja się muszę wyspać i zregenerować, bo od środy znowu będzie ładna pogoda i trzeba wykorzystać ostatnie ciepłe, słoneczne dni. Zanim zrobi się ciemno, zimno lub też jak kto woli - zanim polskie ulice staną w ogniu i zaczną przypominać te egipskie :racaok:4 Comments


Recommended Comments

Myślisz że w końcu coś się bujnie, że ludzie poderwą d*py sprzed telewizorów i wyjdą protestować?

Share this comment


Link to comment

Mam nadzieję. Obecny stan nie może trwać w nieskończoność, wszyscy przecież nie wyjadą, rząd RP w końcu straci wiarygodność i wypłacalność i dalsze kredyty nie będą udzielane, złotówki w nieskończoność drukować też nie mogą, ZUS pewnego pięknego dnia przestanie wypłacać zobowiązania... Ale zanim to wszystko nastąpi, młodzi ludzie, którzy pokończyli przecież jakieś szkoły i chcą zacząć coś robić, ale nie mogą bo czego się nie dotkną to zaraz rząd kładzie na tym łapę i odbiera im ponad 83% dochodu, będą w końcu musieli się zbuntować. Z resztą widać po ostatnim filmiku Kumbaya, Poland, że ludzie mają tego wszystkiego dość. W prawie tydzień prawie pół miliona odsłon? Im więcej źródeł otwierających oczy - tym szybciej nastąpią zmiany 8)

Share this comment


Link to comment

Z reguły to tak:

 

 • wybudzam system operacyjny z uśpienia,
 • sprawdzam czas, temperaturę, warunki pogodowe,
 • uzupełniam zapas energii śniadaniem i kawą,
 • ubieram się,
 • za pomocą pompki tłoczącej uzupełniam braki powietrza w przednim i tylnym kole,
 • montuję komputer pokładowy i uruchamiam go,
 • montuję torbę, oświetlenie, odpowiednią ilość telefonów komórkowych i głośniki,
 • włączam na jednym z telefonów muzyczkę przez a2dp,
 • wsiadam na pojazd i uruchamiając komendę lewa noga prawa noga wykonuję program z użyciem tzw. pętli aż:

a) wystąpi jakaś przeszkoda na drodze lub utrudnienie w ruchu,

b) zgłodnieję i zauważę sklep,

c) dotrę do punktu docelowego,

d) zauważę obiekt godny uwagi i wtedy wyjmuję inny telefon komórkowy, by zrobić pamiątkowe zdjęcie

 

 • a potem wracam do bazy :)

 

Naturalnie są wyjątki jak ostatnio na przykład trafiło się jeziorko i trzeba się było wykąpać :)

 • Like 1

Share this comment


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.