Jump to content
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×
 • entries
  112
 • comments
  116
 • views
  148,123

Wycieczka do Paryża


Jurij

4,285 views

Czułe powitania.

 

Kiedy patrzę na sytuację w Polsce, czuję się jak osoba chora na bulimię tuż po posiłku.  Aby ukoić zdruzgotane nerwy czas na zmianę otoczenia. Wszak podróże kształcą, otwierają oczy, pozwolą odetchnąć innym powietrzem. Dlaczegóż by nie wybrać się do Paryża? Wszak to miasto miłości, kultury, pięknych uroczych zabytków...

 

paryz.jpg

 

 

Można by powiedzieć kolebka Europy. A przecież towarzysz Kaczyński obiecał nam ostatnio, że w Polsce za 15-20 lat, bo wcześniej się nie da, będzie tak samo jak na zachodzie od naszych granic pod każdym względem! 

 

 

 

Ale po co czekać 15 - 20 lat? Możemy złapać ukochaną osobę za rękę i już teraz udać się do miasta miłości, zobaczyć Wieżę Eiffle'a, Pola Elizejskie, Luwr i całą masę innych atrakcji. Zapraszam na wycieczkę do współczesnego Paryża na zachodzie od naszych granic.

 

 

 

 

Po tak wspaniałej wycieczce, może warto sobie odświeżyć także Wołyń?

 

Pozdrawiam,

 

Jurij

 • Thanks 1

2 Comments


Recommended Comments

Tak może nie na temat, ale beznadziejnie wygląda te skalowanie filmików YT czy innych, fajnie że responsywne, ale na monitorze jak wywala na full ekran czyjaś mordka, to jednak wizualnie słabo jest, mogli by zrobić np max 800px i na środku. I dalej normalne skalowanie.

Link to comment

No sorry bardzo, że nie wyskoczyła Ci Sasha Grey. Ale jest nadzieja, już niedługo wszystkie "mordki" będą zasłonięte szmatami (tzw. burkami). Może wtedy jakoś przeżyjesz?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.