Jump to content
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×
 • entries
  112
 • comments
  116
 • views
  147,085

Notre Dame


Jurij

2,894 views

Czułe powitania.

 

W dniu wczorajszym spłonęła katedra Notre Dame. Katedra, którą budowano przez 182 lata i która jest jedną z najbardziej znanych budowli na świecie.

 

Notre-Dame-796x417.jpg

 

Wielu zastanawia się, karą za jakie grzechy był ten pożar?

 

lwx_paris1_160419_50.jpg?itok=2qPALEiZ&t

 

Wojciech Cejrowski pyta, czy trzeba było pożaru, by ludzie we Francji padli na kolana z różańcami? Ludzi na całym świecie ogarnęła rozpacz. Ale czy na pewno na całym? Moją uwagę przykuło co innego. Zdjęcie zapłakanych i przerażonych gapiów patrzących na płonącą katedrę.

 

506147370_NotreDame.jpg.e963a59a6b6bb8056048a85aa71aad2e.jpg

 

Tylko największy wróg cieszy się w obliczu takiej tragedii. Lewacy wszystkich krajów przyjmijcie to do wiadomości. Wpuściliście do Europy wroga. To są konsekwencje.

 

Jurij

 

 • Like 2

3 Comments


Recommended Comments

Niezawodny Paul Joseph Watson również poczynił ciekawe obserwacje:

 

Cytat

 

 

Link to comment

Wątpię, żeby to do 2048 roku odbudowali... Więc meczetu tam nie zrobią, chyba że pod chmurką. Poza tym wcale bym się nie zdziwił, jakby się okazało że w tej ekipie remontowej byli jacyś ciapaci i umyślnie podłożyli ogień... A jeśli tak jest, to znając życie będą robić wszystko, żeby to zatuszować.

 

Poza tym na profilu pana Mariusza Maxa - Kolonko wywołała się niezła awantura. Ponoć prezydent Trump radził, żeby natychmiast po zauważeniu pożaru zrzucić tam wodę z powietrza i natychmiast to ugasić... Na co wszyscy gremialnie zaczęli się buntować, że przecież mury by nie wytrzymały jak pierniczą w mediach masowego przekazu. Sęk w tym, że na początku pożar był tylko w jednym miejscu, dopiero potem pochłonął iglicę i resztę dachu. Szybka akcja zminimalizowałaby straty. Francuzi chyba nie mieli ani takiej techniki ani odwagi, a nie mieli nic do stracenia. Teraz nie mają katedry, a islamscy najeźdźcy wpadli w euforię radości...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.