Jump to content

Trellis desk 1.0.4

About This File

Mam zaszczyt zaproponować pierwsze dzieło grupy tłumaczącej wychodzące poza ramy IP.Board.

Trellis desk to system autorstwa firmy ACCORD5 stworzony do przyjmowania zgłoszeń (help desk) traktujący każdego klienta osobno zachowując jego prywatność. Skrypt aktualnie pracuje na potrzeby ipslink.pl pod adresem support.ipslink.pl. Wstępnie został przetłumaczony przez DawPi'ego. Ja dotłumaczyłem brakujące pliki, poprawiłem sporo błędów, a teraz trafia on w ręce klientów jako oficjalne tłumaczenie na język polski :)

Instalacja

Najprościej przez import pliku XML w panelu administracyjnym skryptu. Można także skorzystać z plików php umieszczonych w folderze language/pl/ i wysłać je na serwer podmieniając pliki w katalogu language/en/.

What's New in Version 10/10/2010 09:53 PM   See changelog

Released

No changelog available for this version.

Share

User Feedback

Recommended Comments

Chciałem tylko dać plusika, ale skoro DawPi uruchomił dla mnie system komentarzy, to wypada coś napisać ;)

Dzięki wielkie za tłumaczenie! Zaoszczędziłeś mi co najmniej godzinę zabawy.

Jedyną wadą, jaką zauważyłem, są maile do klientów - musiałem przepisać je od nowa, nie podchodziły mi za bardzo. Reszta miodzio!

Witam,

Tłumaczenie bardzo dobre. Korzystam i dziękuje. Przy okazji mam dwa pytania:

1. Jakie szanse na przetłumaczenie panelu administracyjnego?

2. Powoli zbliża się wersja 2.0, czy można liczyć na tłumaczenie do tej wersji?