Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Informacje o pliku

Mam zaszczyt zaproponować pierwsze dzieło grupy tłumaczącej wychodzące poza ramy IP.Board.

Trellis desk to system autorstwa firmy ACCORD5 stworzony do przyjmowania zgłoszeń (help desk) traktujący każdego klienta osobno zachowując jego prywatność. Skrypt aktualnie pracuje na potrzeby ipslink.pl pod adresem support.ipslink.pl. Wstępnie został przetłumaczony przez DawPi'ego. Ja dotłumaczyłem brakujące pliki, poprawiłem sporo błędów, a teraz trafia on w ręce klientów jako oficjalne tłumaczenie na język polski :)

Instalacja

Najprościej przez import pliku XML w panelu administracyjnym skryptu. Można także skorzystać z plików php umieszczonych w folderze language/pl/ i wysłać je na serwer podmieniając pliki w katalogu language/en/.


Co nowego w wersji 10.10.2010 21:53   Zobacz listę zmian

Dodano

Brak zmian dla tej wersji


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Chciałem tylko dać plusika, ale skoro DawPi uruchomił dla mnie system komentarzy, to wypada coś napisać ;)

Dzięki wielkie za tłumaczenie! Zaoszczędziłeś mi co najmniej godzinę zabawy.

Jedyną wadą, jaką zauważyłem, są maile do klientów - musiałem przepisać je od nowa, nie podchodziły mi za bardzo. Reszta miodzio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tłumaczenie bardzo dobre. Korzystam i dziękuje. Przy okazji mam dwa pytania:

1. Jakie szanse na przetłumaczenie panelu administracyjnego?

2. Powoli zbliża się wersja 2.0, czy można liczyć na tłumaczenie do tej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.