Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[TZ34] Greetings / Pozdrowienia 1.1.0


3 zrzuty ekranu

Informacje o pliku

PODCZAS AKTUALIZACJI Z 1.0.0 DO 1.1.0 NAJPIERW USUŃ HOOK [TZ34] Greetings Z ACP -> MANAGE HOOKS I DOPIERO AKTUALIZUJ.

Modyfikacja pozwala na wysyłanie przez użytkowników pozdrowień, które później będą przewijane na stronie głównej.

pre_1366572512__1.png

pre_1366572561__2.pngpre_1366572568__3.png


Co nowego w wersji 1.1.0   Zobacz listę zmian

Dodano

  • Możliwość usuwania pozdrowień
  • Oddzielenie pozdrowień
  • Sprawdzanie czy wiadomość jest pusta
  • Zmiana ikonek

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Kolorami grup itp? :P Zobacze. Edycje i usuwanie - daj screen jakby to miało wyglądać, bo ja nie mam totalnie wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kolorowe nicki oraz o przyciski do usuwania , edytowania

Miszczu painta jestem :D

Coś takiego

 

b2166273db3d8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tego nie pokazuje na forum :/

 

Mi też się nie wyświetlało ale zorientowałem się że to źle instalowałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już prywatnie zaraportowałem do TeeZ'a o kilka zmian do wprowadzenia ale napiszę mu i tu.

  • Poprawienie wysyłania pustych pozdrowień. Można kliknąć w pozdrów nic nie wpisując i lecą puste pozdrowienia.
  • Zrobić dwa osobne systemy pozdrowień lub dorobić w ACP możliwość(chyba bardziej się opłaca) włączenia lub wyłączenia BBCode gdyż jeśli ktoś wstawi np obrazek to rozjeżdża się bardzo tabelka z pozdrowieniami.
  • Możliwość edytowania / usuwania danych pozdrowień w ACP. Wyświetlona jest lista z pozdrowieniami podzielona na np 15 na stronę.
  • Kolorowe nazwy użytkowników dodające pozdrowienia zależne od posiadanych grup.
  • Możliwość rozwijania / zwijania tabelki.
  • Separator jakiś oddzielający pozdrowienie jednego użytkownika i drugiego bo teraz to się trochę zlewa ze sobą. Przykład:
» Mario14125: pozdrawiam «» TeeZ: pozdrawiam «
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update,

 

Nie oczekujcie zbyt wiele. Nie mam czasu zbytnio, a w dodatku to w końcu darmowy mod. :P Nie róbcie z tego kombajna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Wszystko super ale koloru nazwy użytkownika nie ma zależnie od posiadanej grupy oraz możliwość wyłączenia/włączenia BBCode :P I to by było na tyle z tą aplikacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń aplikację,

Usuń z gt/xml/hooks/greetings.xml:

            $row['text'] = IPSText::getTextClass('bbcode')->preDisplayParse( $row['text'] );
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo nie umiem wyciagnac prefixow.

 

A jednak już wiem jak. :P Ale to może w następnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update,

 

Nie oczekujcie zbyt wiele. Nie mam czasu zbytnio, a w dodatku to w końcu darmowy mod. :P Nie róbcie z tego kombajna.

 

 

Gdzie się usuwa pozdrowienia? Bo ja takiej opcji nie mam. Może dlatego że wgrałem stary hook bo innego nie było i nie pokazywało jak ktoś ma nowyszy hook to prosze dać mi. Bo ja w Update hooka nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.