Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

kajber

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.4
 1. ACP>użytkownicy>własne pola profilu>{skype czy tam GG}> Ikona grupy profilu> i zamiast style_extra/cprofile_icons/profile_gg.PNG wrzuć jakiś uploadowany obrazek jako ikonka i sprawdź.
 2. style_extra/cprofile_icons/profile_gg.PNG Jeżeli nie posiadasz FTP to nie masz pewności czy nazwa pliku jest poprawna, wrzuć ikonkę na hosting i wrzuć link, wtedy sprawdź. Ale z kolei w ACP widać, że ikonka jest, a zmień z *PNG na *gif. Jeżeli nie posiadasz FTP to nie masz pewności czy nazwa pliku jest poprawna, wrzuć ikonkę na hosting i wrzuć link, wtedy sprawdź.
 3. style_extra/cprofile_icons/profile_gg.PNG Jeżeli nie posiadasz FTP to nie masz pewności czy nazwa pliku jest poprawna, wrzuć ikonkę na hosting i wrzuć link, wtedy sprawdź. Ale z kolei w ACP widać, że ikonka jest, a zmień z *PNG na *gif.
 4. Słuchaj - tobie chodzi o modyfikowanie kodu, tworzenie go, edycja, ten link pod tytułem 'Jak znaleźć i zmienić fragment stylu?' szuka Ci tylko fragment dla uproszczenia, a kod tworzysz we własnym zakresie ; ) gotowców nie ma.
 5. Najlepiej sobie róbcie to na Google Chrome (zbadaj element) chrome udostępnia nawet edycję kolorów itp. Przykład:
 6. Każdy skin powinien być uniwersalny, jeżeli chcesz swój prywatny możesz go zrobić sobie sam, a jeżeli chcesz prywatnie kupić od kogoś to nie za małe pieniądze, nikt Ci na rękę nie będzie szedł z takimi warunkami jakie przedstawiasz. To tylko skin.
 7. ACP>użytkownicy>ograniczenia>{dane użytkownika} dajesz pełen zakres tylko odznaczasz sobie: {Może zarządzać kluczem licencyjnym?}, i dostęp do zdejmowania ograniczeń
 8. Nie ma czegoś takiego, ale zrób sobie dwie grupy, jedna dla użytkowników, którzy nie dobiły 20postów i druga, która dobiła już 20 postów, czyli musisz promować grupy, następnie wejść w 'Wygląd'>BBcode>URL>i zaznaczyć grupę, która osiągnęła te +20 postów w{Grupy, które mogą korzystać z tego tagu}.
 9. #profile_panes_wrap .reputation { float: none; margin: 0 0 5px 0; padding: 10px; text-align: center; font-weight: normal; display: block; }
 10. Aha, no to, to: nav_sep www\admin\setup\xml\skins Nazwa pliku: replacements_root //Jeżeli takie pliku nie masz, oznacza to, że się on nie zaimportował na forum.
 11. Jak na localhost to: www\public\style_images\{nazwa stylu} i jak się domyślam to nazwa pliku to {secondary_nav}
 12. A masz wrzuconą paczkę w: admin\sources\classes\bbcode ? Bądź też może być to problem z Twoją przeglądarką, albo zgłoś to do IPS'u, może to być błąd w skrypcie(mogę się mylić)
 13. Zainstaluj sobie wersję ShoutBox'a 1.3.3
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.