Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Dorian

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 1. Nurkuje mnie pytanie, a mianowicie czy istnieje jakaś modyfikacja, bądź opcja w IPB, żeby mieć automatyczne nadawanie uprawnień moderatora działu/ów? Na bieżąco muszę spełniać prośby użytkowników, a nie chcę nadawać moderatora globalnego. Chodzi mi bardziej o gotowy wzór uprawnień użytkownika. Wpisuję w polu komu chcę nadać i wybiera wzór. Wracając do pytania - istnieje coś takiego? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
 2. Kochani, nie chodziło mi o tagowanie nicku, lecz o kolorostykę nicku. Chcę, żeby kolor był w temacie/poście. Zazwyczaj jest tak: a chciałbym mieć kolorowy nick XD
 3. DawPi jest troszkę na mnie poddenerwowany z powodu takiego, że piszę mu na PW z problemem. Przestanę tak robić i zacznę na bieżąco zadawać pytania tutaj. W miarę możliwości staram się znaleźć rozwiązanie na wyszukiwarce Google, lecz bezskutecznie. Liczę na pomoc. Chodzi o aktywny nick w temacie/poście. Mam na myśli to: Wpisuje: , potem w zależności od rangi wyświetla odpowiedni nick. Zazwyczaj jest tak: nick A chcę, żeby to było aktywne i w zależności od rangi wyświetlał odpowiedni nick, np.: Nick administratora jest taki: Nick Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Dorian

  Adres blogów

  Tak, rekord DNS wskazujący katolog jako subdomena.
 5. Dzięki wielkie, temat można zamknąć. Sprawdzę to i dam znać co i jak.
 6. No, ale na konkurencji automatycznie tak jest. Trzeba to ustawić w grupie użytkownika, ta?
 7. Cześć panowie i panie, od pewnego czasu nurkuje mnie pytanie, czy istnieje jakiś plugin, dzięki któremu użytkownik jest powiadomiony o tym, że ktoś zacytował jego post, bądź skomentował status? Na innych forach widziałem taką funkcję i działa podobnie jak powiadomienie o ostatniej wiadomości PW. Za pomoc z góry dzięki!
 8. Przyznam, że po tej aktualizacji wszystko śmiga dość dobrze. Dobra robota panowie.
 9. I w tym sęk. Ekipa IPB tak mnóstwo roboty ma, że zrobiła wszystko czego dusza zapragnie, wszystko o czym mówiłeś. I to jest powód dla którego odrzucam taką kradzież licencji... Przyznam jednak, że xenForo wcale nie jest lepszy od IPB, ze wzzględu na kiepski support i brak nowoczesnej technologii.
 10. Nie wiem jaki jest sens w posiadaniu znulledowanej wersji IPB, kiedy deską ratunkową może okazać się MyBB, dość solidny. Nie, że tutaj reklamuję, ale skoro kogoś nie stać na płatne forum, to niech korzysta na darmowym, a nie, że kradnie... To jest bez sensu. Jak myslicie? Czy wy myśląc, że nikt Was nie tknie, postawilibyście nulleda?
 11. Idiotyczny temat, bo chcę więcej dowiedzieć się o ludziach, poznać przyczynę ich lansu IPB?
 12. Witam, od pewnego czasu obserwuje uważnie różne fora, od for Counter-Strike po San Andreas MultiPlayer. Z dnia na dzień, jestem coraz bardziej ku zdziwieniu, bo niektóre fora bez licencji istnieją nawet kilka lat. Chciałbym się spytać Was... po co Ci ludzie korzystają akurat z IPB, czemu muszą akurat z niego korzystać piracąc? Nie wystarczy myBB, jeśli ktoś nie ma funduszy? Zapraszam do dyskusji
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.