Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

rogacz

Użytkownik
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.2.2
 1. Podbijam - tak to wygląda w forum: http://www.awesomescreenshot.com/image/219079/6051a3e409b05f6aaf17aab34808c3d6
 2. Kryzys Na Prawicy?

  Brakuje w tekście informacji o której legendy już chodzą - problemach z kasą w KNP. Swoją drogą KORWIN dzięki zagraniu ich szefa niema szans na wejście do parlamentu.
 3. Witam Mam problem z dodatkowymi znakami przy module Advanced Adverts, nie mogę znaleźć miejsca w kodzie gdzie ona są i z tego powodu nie mogę ich wykasować. [long]<-- ::: CONTENT ::: --> <div align='center'> </div>[/long] Może mi ktoś powiedzieć gdzie to się znajduje w templatce?
 4. 3.2.2, aktualizacja do 3.4.x a utf-8

  Na forum mam ustawione utf-8 w ACP. Sprawdź pw.
 5. 3.2.2, aktualizacja do 3.4.x a utf-8

  "<?php $INFO['sql_driver'] =.... $INFO['sql_host'] = '..... $INFO['sql_database'] = .... $INFO['sql_user'] = '..... $INFO['sql_tbl_prefix'] = 'ibf_'; $INFO['sql_debug'] = '1'; $INFO['sql_charset'] = 'utf8'; $INFO['board_start'] = '1084185142'; $INFO['installed'] = '1'; $INFO['php_ext'] = 'php'; $INFO['safe_mode'] = '0'; $INFO['board_url'] = 'http://zyrardow24h.pl'; $INFO['banned_group'] = '5'; $INFO['admin_group'] = '4'; $INFO['guest_group'] = '2'; $INFO['member_group'] = '34'; $INFO['auth_group'] = '1'; $INFO['mysql_tbl_type'] = 'MyISAM'; $INFO['use_friendly_urls'] = '1'; $INFO['_jsDebug'] = '0'; "
 6. 3.2.2, aktualizacja do 3.4.x a utf-8

  To co mi skrypt radzi zmienić już było tak zmienione.
 7. 3.2.2, aktualizacja do 3.4.x a utf-8

  I d.... zbita. Mam taki wynik: sql: A na forum: znaki ? w miejscu normalnych znaków. Jakieś porady?
 8. Hekko.pl

  Firma w której pracowałem miała u nich stronę - ogółem support do d... jedyne co chcieli to kasę. Pojawiał się jakiś problem - od razu blokowali dostęp do konta i grozili zerwaniem umowy.
 9. Spuchnięty ibf_dp3_adv_views

  Dzięki wielkie - może to placebo ale jakoś tak forum odżyło Problem rozwiązany - temat można zamknąć
 10. 3.2.2, aktualizacja do 3.4.x a utf-8

  Ok dzięki wielkie Jutro przetestuje jak to działa.
 11. Spuchnięty ibf_dp3_adv_views

  DawPi - przejąłem po przednim adminie forum bez grama dokumentacji. Dodatkowo nie mam na siebie wykupionej jeszcze licencji na nią, więc nie złość się o to że napisałem publicznie. Napiszesz mi jak przeczyścić tabelę? Bo w tej wersji co jest zainstalowana na moim forum - niema opcji wyłączenia logowania tych danych (albo tego nie dostrzegam).
 12. 3.2.2, aktualizacja do 3.4.x a utf-8

  Czyli po zmianie przedrostka ma być zamiast (jak na twoim screenie) x_utf_convert_session ostatecznie: _convert_session ? Jeżeli tak to poczekam na opinię DawPi odnośnie tych 4gb co mi wszamał moduł reklamowy i jutro jak będą na stabilnym łączu sprawę załatwię Dodatkowe pytanie mam 4 bazy sql - 3 mocno stare - je konwerter zignoruje czy sam wszystko pozmienia?
 13. Spuchnięty ibf_dp3_adv_views

  Też tak podejrzewam, ale te reklamy już dawno zostały wykasowane. Modyfikacja jest @DawPi-ego produkcji
 14. Witam Mam problem z tabelą od modyfikacji Advanced Adverts. mianowicie z: "ibf_dp3_adv_views" która w sql zajmuje ok. 4gb: AA w wersji 1.1.0 (Wiem że stara, ale nowa będzie wgrana dopiero jak uaktualnię forum i wykupię ją na nowo). Czy po prostu lepiej wykasować tą modyfikacje i ją potem wgrać w nowej wersji?
 15. Witam Mam problem z kodowaniem, tzn. nie tyle problem - na ten moment wszystko działa. W okresie świątecznym planuje uaktualnić forum na najnowszą wersję 3.4.7 z wersji 3.2.2. Aczkolwiek dzisiaj z ciekawości uruchomiłem skrypt sprawdzający czy serwer spełnia wymagania wersji 4 i zobaczyłem coś takiego: Sprawdziłem w phpmyadmin: Mam ustawione Sortowanie połączenie z serwerem utf-8_general_ci Ale jak otwieram którąś z baz mam coś takiego: latin2_general_ci Swoją drogą - to normalne że tabela od wyświetleń reklam zajmuje 4gb? W ACP mam ustawione: iso-8859-2 Jak to wszystko ogarnąć by bez problemowo przejść na utf-8 i potem na spokojnie uaktualnić forum?
×