Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

nolimits

Użytkownik
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.2.3

Ostatnie wizyty

1731 wyświetleń profilu
 1. Jedyna taka licencja z 2005 roku AKTYWNA

  tak
 2. Kupię Licencję IPB

  mam do sprzedania ale nieaktywna
 3. Sprzedam Licencje IPB

  czyli muszę wydać dodatkowe 25 dolarów + 20 dolarów za transfer ? Really ?
 4. Licencja Wygasła 5 dni temu. Licencja jest z 2005 roku. Cena regularna 200$ Moja cena: 630zł
 5. export members emails gdzie znajde ?

  no tak zrobiłem w pierwej kolejności.. ale bład przy próbie wgrania do mailchimpa .
 6. export members emails gdzie znajde ?

  dobra teoretycznie zapytanie w phpmyadmin jest ok SELECT `email` FROM `members` TEXT CHARACTER SET `ascii` musze ustawić BASE 64 abym mogl to zaeksportować jako csv do autorespondera bo wyskakuje blad SELECT `email` FROM `members` TEXT CHARACTER SET `ascii` zwraca blad jak to wyeksportować aby koresponder zgrał mi ten plik csv... wywala mi błąd members(7).csvRetry Response does not include the base64 encoded polic...
 7. export members emails gdzie znajde ?

  No to właściwie mam aktywną jeszcze 1 dzień. Tak więc spróbuję ją zaktualizować aczkolwiek szanse powodzenia są nikłe w mojej ocenie.
 8. export members emails gdzie znajde ?

  teoretycznie mogę zaktualizować do wersji 4. Pytanie tylko czy nie stracę możliwości (darmowej) zmiany domeny bo zamierzam ? 2 kwestia jest taka że aktualnie wersja 3,4 jest wykrzaczona (zepsutę polskie znaki i nie udalo mi się tego naprawić) Czy aktualizacja ma wogóle szanse powodzenia ? Przynajmniej właśnie po to aby wyeskportować baze userów.
 9. export members emails gdzie znajde ?

  tak.
 10. Przedłużenie licencji

  Cześć, dzięki za info. A jak z biegiem czasu i lat oceniasz działanie tego systemu antyspamowego? W zasadzie do czego ono się sprowadza? Czy potrafi poprawić dostarczalność emaili z własnego systemu mailowego np ?
 11. Witajcie , potrzebuję wyeksportować bazę email wszystkich użytkowników. Jak to mogę zrobić najprościej ? Był taki plugin ponoć ale niestety link już nie dział. https://invisioncommunity.com/42TEST/forums/topic/358960-export-members-emails/ Dzięki za pomoc
 12. Jedyna taka licencja z 2005 roku AKTYWNA

  Zmieniam cenę na 650zł. Jest możliwość zmiany domeny za darmo
 13. Tak na szybko chciałem się dowiedzieć czy nie przedłużając licencji coś tracę ? Wiem że support a prócz tego? Mam dostęp do działu download ? Normalnie moge zmienić (a mam darmową opcję) domenę dla forum itp ? Sorry ale jestem totalnie nie w temacie od jakiegoś czasu. Btw licka jest na sprzedaż jak ktoś chce kupić mam ja od 2005 roku.
 14. Mam do sprzedania jedyną taką licencję. Zakupioną w 2005 roku. Chyba nie muszę mówić jaką ma wartość. Licencja sama się odnawiała (jakoś tam się nazywała swego czasu, była unikalna) Czy nadal się odnawia to nie wiem . Nie wiem jak dokładnie to jest teraz. W każdym bądź razie póki co jest ważna (aktywna) do 05/10 jak na screenie. Cena 750zł.
 15. Polecenie w bazie danych - zamiana znaków

  Nie, jestem na wersji 3.2.3 . Zastanawiam się czy warto teraz przechodzićna 4 i bawić się z tymi znakami czy nie ? Nie pochrzanie bardziej bazy gdy zaktualizuje do najnowszej wersji ?
×