Jump to content

nolimits

Member
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Recent Profile Visitors

2,424 profile views

nolimits's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Nadal aktualne. Przeoczyłem sporo ofert z racji nieobecności -
 2. Aktualne , Zainteresowany kupnem (na kwotę 550) na daje znaku życia od 2 tygodni.
 3. Dobra panowie macie rację. Chyba rzeczywiście źle zrozumiałem tę licencję w takim razie. Ale i tak zapytam dla jasności: - Czym się różni perpetual licence od zwykłej w takim razie ? No właśnie w tym rzecz. Nie mam pretensji że nie mogę ściągnąć najnowszej wersji ale chyba tą którą miałem ostatnio aktywną (którą mogłem pobrać) to powinienem mieć w dziale download czyż nie ? Taki to problem ?
 4. Istnieję jakieś dobre alternatywy dla Tapatalka najlepiej z dostępnym pluginem w Download Center ?
 5. No widzisz w tym problem że na to się nie godziłem. Kupując licencję perpetual licence również godziłem się na to że z dnia na dzień mi ją zmienią i nie będzie już perpetual ? W takim razie gdzie był taki zapis w regulaminie w momencie nabywania licencji ? Podasz mi proszę ? Co ręce opadają ? Albo się ma przejrzyste zasady albo nie. I nie ważne czy chodzi o 5 zł 150 zł czy 15 tyś .
 6. Czesc. Już piszę w czym rzecz. Od kiedy nie można ściągnac żadnej wersji IP board mając licencje nie przedłużoną ? przecież to jest absurd że jescze kilka miesięcy temu pobrałem sobie wersje 4 a teraz nic nie mogę pobrać ? Smiech na sali.. Macie tu jakąś czystą instalkę czy coś ? I tak btw czy w takim przypadku stanę się piratem ? Jeśli tak to proszę o zwrot 200 Dolców od IPS-a.. Żenada.
 7. Dołączę się bo śmiech trochę. Wersje 3.4.9. leganie nie pobiorę. Będa wlascicielem linencji IP board 4 nie pobiorę nawet wersji 4 . Nic nie da się pobrać. Dostałem wiadomość że muszę ją odnowić. Śmiech na sali.
 8. Na sprzedaż licencja IP board / Jest możliwość ustalenia nowego adresu www. Cena 550zł z wystawieniem na allegro.
 9. Czy najlepszą metodą na przeniesienie jest plik csv w phpmyadmin ? Interesuje mnie zimportowanie uzytkowników i ich pktów reputacji głównie. Czy sa teraz rozwiazania ktore pomoga to zrobic bardziej z automatu ? Np przeniesienie do Wp , Mybb czy inne?
 10. mam do sprzedania ale nieaktywna
 11. czyli muszę wydać dodatkowe 25 dolarów + 20 dolarów za transfer ? Really ?
 12. Licencja Wygasła 5 dni temu. Licencja jest z 2005 roku. Cena regularna 200$ Moja cena: 630zł
 13. no tak zrobiłem w pierwej kolejności.. ale bład przy próbie wgrania do mailchimpa .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.