Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

nolimits

Użytkownik
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Ostatnie wizyty

1808 wyświetleń profilu
 1. Downlad Clean wersji IP board 4

  Dobra panowie macie rację. Chyba rzeczywiście źle zrozumiałem tę licencję w takim razie. Ale i tak zapytam dla jasności: - Czym się różni perpetual licence od zwykłej w takim razie ? No właśnie w tym rzecz. Nie mam pretensji że nie mogę ściągnąć najnowszej wersji ale chyba tą którą miałem ostatnio aktywną (którą mogłem pobrać) to powinienem mieć w dziale download czyż nie ? Taki to problem ?
 2. Istnieję jakieś dobre alternatywy dla Tapatalka najlepiej z dostępnym pluginem w Download Center ?
 3. Downlad Clean wersji IP board 4

  No widzisz w tym problem że na to się nie godziłem. Kupując licencję perpetual licence również godziłem się na to że z dnia na dzień mi ją zmienią i nie będzie już perpetual ? W takim razie gdzie był taki zapis w regulaminie w momencie nabywania licencji ? Podasz mi proszę ? Co ręce opadają ? Albo się ma przejrzyste zasady albo nie. I nie ważne czy chodzi o 5 zł 150 zł czy 15 tyś .
 4. Czesc. Już piszę w czym rzecz. Od kiedy nie można ściągnac żadnej wersji IP board mając licencje nie przedłużoną ? przecież to jest absurd że jescze kilka miesięcy temu pobrałem sobie wersje 4 a teraz nic nie mogę pobrać ? Smiech na sali.. Macie tu jakąś czystą instalkę czy coś ? I tak btw czy w takim przypadku stanę się piratem ? Jeśli tak to proszę o zwrot 200 Dolców od IPS-a.. Żenada.
 5. Kupie licke na ipb

  Dołączę się bo śmiech trochę. Wersje 3.4.9. leganie nie pobiorę. Będa wlascicielem linencji IP board 4 nie pobiorę nawet wersji 4 . Nic nie da się pobrać. Dostałem wiadomość że muszę ją odnowić. Śmiech na sali.
 6. Na sprzedaż licencja IP board / Jest możliwość ustalenia nowego adresu www. Cena 550zł z wystawieniem na allegro.
 7. Czy najlepszą metodą na przeniesienie jest plik csv w phpmyadmin ? Interesuje mnie zimportowanie uzytkowników i ich pktów reputacji głównie. Czy sa teraz rozwiazania ktore pomoga to zrobic bardziej z automatu ? Np przeniesienie do Wp , Mybb czy inne?
 8. Jedyna taka licencja z 2005 roku AKTYWNA

  tak
 9. Kupię Licencję IPB

  mam do sprzedania ale nieaktywna
 10. Sprzedam Licencje IPB

  czyli muszę wydać dodatkowe 25 dolarów + 20 dolarów za transfer ? Really ?
 11. Licencja Wygasła 5 dni temu. Licencja jest z 2005 roku. Cena regularna 200$ Moja cena: 630zł
 12. export members emails gdzie znajde ?

  no tak zrobiłem w pierwej kolejności.. ale bład przy próbie wgrania do mailchimpa .
 13. export members emails gdzie znajde ?

  dobra teoretycznie zapytanie w phpmyadmin jest ok SELECT `email` FROM `members` TEXT CHARACTER SET `ascii` musze ustawić BASE 64 abym mogl to zaeksportować jako csv do autorespondera bo wyskakuje blad SELECT `email` FROM `members` TEXT CHARACTER SET `ascii` zwraca blad jak to wyeksportować aby koresponder zgrał mi ten plik csv... wywala mi błąd members(7).csvRetry Response does not include the base64 encoded polic...
 14. export members emails gdzie znajde ?

  No to właściwie mam aktywną jeszcze 1 dzień. Tak więc spróbuję ją zaktualizować aczkolwiek szanse powodzenia są nikłe w mojej ocenie.
 15. export members emails gdzie znajde ?

  teoretycznie mogę zaktualizować do wersji 4. Pytanie tylko czy nie stracę możliwości (darmowej) zmiany domeny bo zamierzam ? 2 kwestia jest taka że aktualnie wersja 3,4 jest wykrzaczona (zepsutę polskie znaki i nie udalo mi się tego naprawić) Czy aktualizacja ma wogóle szanse powodzenia ? Przynajmniej właśnie po to aby wyeskportować baze userów.
×