Jump to content

nolimits

Member
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nolimits

 1. Nadal aktualne. Przeoczyłem sporo ofert z racji nieobecności -
 2. Aktualne , Zainteresowany kupnem (na kwotę 550) na daje znaku życia od 2 tygodni.
 3. Dobra panowie macie rację. Chyba rzeczywiście źle zrozumiałem tę licencję w takim razie. Ale i tak zapytam dla jasności: - Czym się różni perpetual licence od zwykłej w takim razie ? No właśnie w tym rzecz. Nie mam pretensji że nie mogę ściągnąć najnowszej wersji ale chyba tą którą miałem ostatnio aktywną (którą mogłem pobrać) to powinienem mieć w dziale download czyż nie ? Taki to problem ?
 4. Istnieję jakieś dobre alternatywy dla Tapatalka najlepiej z dostępnym pluginem w Download Center ?
 5. No widzisz w tym problem że na to się nie godziłem. Kupując licencję perpetual licence również godziłem się na to że z dnia na dzień mi ją zmienią i nie będzie już perpetual ? W takim razie gdzie był taki zapis w regulaminie w momencie nabywania licencji ? Podasz mi proszę ? Co ręce opadają ? Albo się ma przejrzyste zasady albo nie. I nie ważne czy chodzi o 5 zł 150 zł czy 15 tyś .
 6. Czesc. Już piszę w czym rzecz. Od kiedy nie można ściągnac żadnej wersji IP board mając licencje nie przedłużoną ? przecież to jest absurd że jescze kilka miesięcy temu pobrałem sobie wersje 4 a teraz nic nie mogę pobrać ? Smiech na sali.. Macie tu jakąś czystą instalkę czy coś ? I tak btw czy w takim przypadku stanę się piratem ? Jeśli tak to proszę o zwrot 200 Dolców od IPS-a.. Żenada.
 7. Dołączę się bo śmiech trochę. Wersje 3.4.9. leganie nie pobiorę. Będa wlascicielem linencji IP board 4 nie pobiorę nawet wersji 4 . Nic nie da się pobrać. Dostałem wiadomość że muszę ją odnowić. Śmiech na sali.
 8. Na sprzedaż licencja IP board / Jest możliwość ustalenia nowego adresu www. Cena 550zł z wystawieniem na allegro.
 9. Czy najlepszą metodą na przeniesienie jest plik csv w phpmyadmin ? Interesuje mnie zimportowanie uzytkowników i ich pktów reputacji głównie. Czy sa teraz rozwiazania ktore pomoga to zrobic bardziej z automatu ? Np przeniesienie do Wp , Mybb czy inne?
 10. mam do sprzedania ale nieaktywna
 11. czyli muszę wydać dodatkowe 25 dolarów + 20 dolarów za transfer ? Really ?
 12. Licencja Wygasła 5 dni temu. Licencja jest z 2005 roku. Cena regularna 200$ Moja cena: 630zł
 13. no tak zrobiłem w pierwej kolejności.. ale bład przy próbie wgrania do mailchimpa .
 14. dobra teoretycznie zapytanie w phpmyadmin jest ok SELECT `email` FROM `members` TEXT CHARACTER SET `ascii` musze ustawić BASE 64 abym mogl to zaeksportować jako csv do autorespondera bo wyskakuje blad SELECT `email` FROM `members` TEXT CHARACTER SET `ascii` zwraca blad jak to wyeksportować aby koresponder zgrał mi ten plik csv... wywala mi błąd members(7).csvRetry Response does not include the base64 encoded polic...
 15. No to właściwie mam aktywną jeszcze 1 dzień. Tak więc spróbuję ją zaktualizować aczkolwiek szanse powodzenia są nikłe w mojej ocenie.
 16. teoretycznie mogę zaktualizować do wersji 4. Pytanie tylko czy nie stracę możliwości (darmowej) zmiany domeny bo zamierzam ? 2 kwestia jest taka że aktualnie wersja 3,4 jest wykrzaczona (zepsutę polskie znaki i nie udalo mi się tego naprawić) Czy aktualizacja ma wogóle szanse powodzenia ? Przynajmniej właśnie po to aby wyeskportować baze userów.
 17. Cześć, dzięki za info. A jak z biegiem czasu i lat oceniasz działanie tego systemu antyspamowego? W zasadzie do czego ono się sprowadza? Czy potrafi poprawić dostarczalność emaili z własnego systemu mailowego np ?
 18. Witajcie , potrzebuję wyeksportować bazę email wszystkich użytkowników. Jak to mogę zrobić najprościej ? Był taki plugin ponoć ale niestety link już nie dział. https://invisioncommunity.com/42TEST/forums/topic/358960-export-members-emails/ Dzięki za pomoc
 19. Zmieniam cenę na 650zł. Jest możliwość zmiany domeny za darmo
 20. Tak na szybko chciałem się dowiedzieć czy nie przedłużając licencji coś tracę ? Wiem że support a prócz tego? Mam dostęp do działu download ? Normalnie moge zmienić (a mam darmową opcję) domenę dla forum itp ? Sorry ale jestem totalnie nie w temacie od jakiegoś czasu. Btw licka jest na sprzedaż jak ktoś chce kupić mam ja od 2005 roku.
 21. Mam do sprzedania jedyną taką licencję. Zakupioną w 2005 roku. Chyba nie muszę mówić jaką ma wartość. Licencja sama się odnawiała (jakoś tam się nazywała swego czasu, była unikalna) Czy nadal się odnawia to nie wiem . Nie wiem jak dokładnie to jest teraz. W każdym bądź razie póki co jest ważna (aktywna) do 05/10 jak na screenie. Cena 750zł.
 22. Nie, jestem na wersji 3.2.3 . Zastanawiam się czy warto teraz przechodzićna 4 i bawić się z tymi znakami czy nie ? Nie pochrzanie bardziej bazy gdy zaktualizuje do najnowszej wersji ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.