Jump to content

maxerxxl

Member
 • Posts

  141
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

maxerxxl last won the day on January 7 2020

maxerxxl had the most liked content!

About maxerxxl

 • Birthday 07/12/2000

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  og-rpg.eu

Recent Profile Visitors

2,474 profile views

maxerxxl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

2

Community Answers

 1. Jeszcze raz ją przeprowadzę. Jak na razie dzięki za pomoc.
 2. Na pewno. Teraz zauważyłem że zniknęły wszystkie obrazki na forum i kategoria "monthly_2019_08". I to wszystko po aktualizacji.
 3. Są to wtyczki General Statistics i Group Name Indicator.
 4. Źle opisałem problem. Wszystkie bloki są oprócz blokow modyfikacji. Modyfikacje są włączone.
 5. Cześć. Po aktualizacji forum z wersji 4.4.5 do 4.4.7 zniknęły mi wszystkie bloki. Nie mogę ich dodać bo zniknęły ze strony i panelu dodawania ich. Wtyczki mam włączone. Włączyłem i wylaczalem jej i problem dalej się powtarza. Co mam zrobić? Na nowo instalowac nie chce bo już miałem wszystko ustawione.
 6. Już było dodane po instalacji wtyczki.
 7. Sorki że dopiero teraz odpisuję ale praca mi na to nie pozwalała. Wyłączyłem SEO i problem zniknął. Tak wygląda link dodany w SEO. Co muszę zrobić aby to działało?
 8. Wpisujesz takie hasło? gxfby756eyeyhte5w435vhdytrybt
 9. Właśnie pusto. Sprawdziłem też przez var_dump i jest ok.
 10. On dał tylko przykład. To musisz wywalić: $password = \IPS\Login::generateRandomString( 8 );
 11. Mój kod $member = new \IPS\Member; $member->name = $username; $member->email = $email; $member->setLocalPassword($password); $member->members_bitoptions['validating'] = false; $member->save(); Nie działa. Przedtem działało tylko było złe hasło a po dodaniu tej zmiennej nie tworzy w ogóle konta.
 12. Ciężko mi zrozumieć z tego tematu działanie kodu. Możesz mi wskazać co w moim kodzie robię nie tak?
 13. Cześć. Mam pewien problem. Otóż chciałem sprawdzić działanie funkcji, która dodaje konto na IPS 4.1. Oczywiście wszystko jest dobrze oprócz hasła, bo podczas logowania wyświetla się informacja że hasło jest nieprawidłowe. $member = new \IPS\Member; $member->name = $username; $member->email = $email; $member->members_pass_hash = password_hash($password, PASSWORD_BCRYPT); //$member->members_bitoptions['validating'] = true; $member->save(); Wszystko zwraca prawidłowo, nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło. Lecz z tego co zauważyłem IPS 4.1 posiada inne kodowanie. Przeszukałem wiele for na ten temat i nic nie znalazłem. Drugi problem. Po zalogowaniu mam grupę Gościa zamiast Użytkownika. Muszę po rejestracji zmieniać grupę manualnie czy zmieni się ona automatycznie? Dodam że chcę aby konto było od razu aktywne bez potwierdzenia na e-mail.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.