Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

maxerxxl

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

maxerxxl last won the day on March 16

maxerxxl had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralna

About maxerxxl

 • Birthday 07/12/2000

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  og-rpg.eu

Recent Profile Visitors

1959 profile views
 1. Jaką użyłeś komende do nadania uprawnień?
 2. Cześć. Mam pewien problem. Otóż w jaki sposób mogę pobierać artykuły z jakiegoś działu na forum a nie z jakieś bazy danych w panelu administracyjnym?
 3. Problem rozwiązany. Okazuje się że w katalogu wstecz nie może być ten sam silnik forum.
 4. xampp. Wersja 4.4.3 działała mi bez zarzutów. Zainstalowałem od nowa wersję 4.4.4 i błąd się pojawia. Wersja PHP 7.3.
 5. Cześć. Mam pewien problem. Otóż zainstalowałem sobie na localhost IPS 4. Problem pojawia się gdy wchodzę w obojętnie jaką zakładkę i nawet na stronie głównej. Do adresu url dodaje się takie coś: ?ct=1562162127 i to zmienia numerki. Czyli wygląda to tak na stronie głównej: localhost/?ct=1562162127. Jak mogę to naprawić? IPS 4 jest oryginalny z Client Area.
 6. Usuń plik .htaccess w głównym katalogu forum jeżeli posiadasz i sprawdź czy działa. Zrób kopię tego pliku przed usunięciem.
 7. Jakie pliki? Możesz mi podać? Z góry dzięki.
 8. A jest wiadome jakie pliki zostały zmienione? Nie chce wgrywać na nowo plików bo się boję że coś pójdzie nie tak 😕
 9. Posiadam najnowszą wersję z IPS 4.4.3 świeżo zainstalowaną, nic nie aktualizowałem.
 10. Cześć. Mam pewien problem z tłem na forum w profilach użytkowników. Od jakiegoś czasu użytkownicy skarżą się że swojego tła nie widzą a pozostałych widzą tła na profilach. Co może być problemem?
 11. @DawPi Czyli to odpowiada za wysyłkę e-maila? $this->_sendWelcomeEmail();
 12. Cześć. Napisałem sobie ostatnio kod na rejestrację IPS na innej stronie. Ustawiłem że konto jest nie aktywne i musi osoba potwierdzić je klikając w link na e-mailu. Zrobiłem funkcję, która generuje kod aktywacyjny: function _Validating($member) { \IPS\Db::i()->delete('core_validating', ['member_id=? and new_reg=1', $member->member_id]); \IPS\Db::i()->insert('core_validating', [ 'vid' => md5($member->members_pass_hash . \IPS\Login::generateRandomString()), 'member_id' => $member->member_id, 'entry_date' => time(), 'new_reg' => 1, 'ip_address' => $member->ip_address, 'user_verified' => false, 'spam_flag' => false, 'email_sent' => time(), 'do_not_delete' => false ]); } Wszystko działa jak należy, tylko że podczas pierwszego logowania wyskakuje żebym potwierdził konto ale na poczcie nic nie przychodzi. Muszę klikać przycisk "Wyślij ponownie link aktywacyjny". Chciałbym żeby od razu wysłało ten link aktywacyjny. Kod od rejestracji: $member = new \IPS\Member; $member->name = $username; $member->email = $email; $member->members_pass_hash = password_hash($password, PASSWORD_BCRYPT); $member->members_bitoptions['validating'] = true; $member->save(); _Validating($member); Z góry dziękuję za pomoc.
 13. Hej. Myślę że ten temat Ci pomoże. Miałem podobny problem. Użyj: https://invisioncommunity.com/developers/docs/development/extensions/coremembersync-r147/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.