Jump to content

SeNioR

Member
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

SeNioR last won the day on March 4

SeNioR had the most liked content!

1 Follower

About SeNioR

 • Birthday 05/19/1985

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SeNioR's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter
 • Reacting Well
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

43

Reputation

5

Community Answers

 1. Na wersji mobilnej zauważyłem że w ustawieniach powiadomień zbyt długi tekst powiadomień PW dodaje dolny pasek przewijania. Można sprawdzić na Pecetowiczu. Wasza fraza "Pokazuj wyskakujące okienko w momencie otrzymania nowej wiadomości" Oryginalny fraza "Popup Window" Proponuję ją skrócić na "Wyskakujące okienko" i nie trzeba dodawać "w momencie otrzymania nowej wiadomości" bo skoro ustawienie dotyczy PW to chyba jasne jest że chodzi o nową wiadomość
 2. Fraza "joined" powinna być przetłumaczona jako "Dołączył" bo tak jest w oryginalnym tłumaczeniu a nie "Rejestracja".
 3. Ja ostatnio pisałem temat z propozycją aby dodać tematy bez odpowiedzi do "Kanałów aktywności". https://invisioncommunity.com/forums/topic/465183-unanswered-content-in-my-activity-streams/ Okazuje się ze było to już wdrożone ale zostało usunięte dla poprawy lepszej wydajności
 4. Cześć. Myślę że pomocna będzie dla ciebie wtyczka: https://invisioncommunity.com/files/file/9845-smart-recommended-topic/ bądź https://invisioncommunity.com/files/file/8769-sidebar-forums/
 5. Cześć. W spolszczeniu brakuje linku do przebudowy miniaturek, chodzi mi o tłumaczenie W oryginalnym tłumaczeniu jest dodatkowo link "The settings apply to new images only, unless you rebuild existing images."
 6. Cześć z tego co widzę to Advanced Server List, posiada wsparcie dla Discord. Dodaj normalnie jak zwykły serwer.
 7. Zgadza się, zależy od tematyki i też wieku użytkowników. Dorośli będą woleli fora czyli takie swoje miejsce gdzie mogą sobie popisać, powymieniać się pomysłami, spostrzeżeniami z innymi userami w ich wieku (na poziomie) a młodzież z TikToka woli chować się w grupach bo to szybsze, wygodniejsze, i można pisać o pierdołach albo o tym co się jadło dzisiaj rano i jaki zestaw w Maku się zamówiło...
 8. Ale długi post. Dori, złotko ty moje wrzucaj kod w spoilerze albo na pastebin albo na cokolwiek innego Co do kodu CSS, wygląda faktycznie na złośliwy, pełno różnych reklam. a[href^="http://www.flashx.tv/downloadthis"], :root a[href$="/5-"][target="_blank"][rel="nofollow"], :root [href*="//doubleclick-net.com"], :root [href*=".doubleclick-net.com"] Ten kod ma za zadanie znalezienie wszystkich tych linków na stronie i ukrycie ich. Po usunięciu tego kodu, najprawdopdoobniej zobaczysz w różnych miejscach pochowane właśnie te linki... Być może ktoś wstrzyknął to za pomocą jakiegoś rozszerzenia do systemu Joomla, bo o ile dobrze widzę strona chodzi na Joomla. Najlepiej przejrzeć wszystkie pliki JS.
 9. Skleciłem na szybko takie zapytanie w Google: "Powered by Invision Community" site:*.pl Pokazuje 341 tysięcy wyników, choć strony mogą się powtarzać. Można jednak mniej więcej szacować w kilkuset tysiącach.
 10. Fora już dawno temu zostały wyparte przez grupy na Facebooku, przez serwer Discord, TeamSpeak, inne portale społecznościowe mniejsze lub większe. Jeszcze tylko czkać aż powstanie "Facebook Forums" to już całkiem po nas. Poruszałem ten temat tutaj: Grupy na Facebooku, Discord a przyszłość for internetowych Jest ewidentny spadek aktywności na forach. Fora zaczęły przymierać jakoś w 2013 roku.
 11. @kodif Masz może CloudFlare? U mnie ta usługa czasami powoduje podobne objawy.
 12. w cPanel bądź DirectAdmin jest możliwość sprawdzenia logów, kto się logował z jakiego IP i o której godzinie.
 13. Upewnij się że na pewno wgrałeś poprawnie wszystkie pliki. Może przy wgrywaniu miałeś zaznaczoną opcję "zamień na małe litery".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.