Jump to content

SeNioR

Member
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

SeNioR last won the day on July 12

SeNioR had the most liked content!

1 Follower

About SeNioR

 • Birthday 05/19/1985

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SeNioR's Achievements

 1. Cześć, widocznie zadanie cykliczne nie zostało uruchomione bądź w tym dziale jest bardzo dużo tematów i wymaga to czasu. Używasz crona do zadań czy według ruchu na forum?
 2. Jako że w polskim języku nie ma czegoś takiego jak dopełniacz saksoński to proponowałbym zmienić "DawPi Osiągnięcia" na "Osiągnięcia użytkownika DawPi" brzmi znacznie poprawniej.
 3. <word key="modlog__saved_action" js="0"><![CDATA[Uruchomiono akcję „%s” dla tematu: <a href='%s'>%s</a> ]]></word> „%s” na "%s"
 4. aXen masz dodane spolszczenie na GitHub, czy aktualizujesz offline na dysku?
 5. Gdzie można pobrać najnowszą zaktualizowaną paczkę językową? bo ostatnia jest z 3 lipca.
 6. No nieźle... zaraz odkryjesz exploita jak tak będziesz testował
 7. Może wykorzystał ogólny limit miejsca na załączniki. Tak, ich jakość przeważnie jest trochę gorsza. Masz do wyboru kompresję Imagick albo GD. Przy Imagick możesz ustawiać suwak dla zdjęć jpg w jakiej jakości mają być. Mniejszy rozmiar obrazka = gorsza jakość. Ja bodajże mam na 80%.
 8. Dobra problem rozwiązany.... myślałem że to coś poważniejszego, jakiś bug w skrypcie albo wina po stronie hostingu. Trzeba wpisać liczbę binarną (system dwójkowy) Mimo wszystko wciąż widzę bug bo pokazuje "Maksymalny, ogólny rozmiar" jako wartość dla pojedynczego przesłania, a powinno pokazywać "Maks. rozmiar pliku"
 9. Cześć. Mam dość nietypowy problem z maksymalnym rozmiarem załączników. Ustawiłem dla grupy całkowity limit przestrzeni na dane na 100 mb (100000 kB) a maksymalną ilość danych na każde przesłanie na 5 mb (5000 kB). Po wejściu w "Moje załączniki" pokazuje iż mam 100 mb wolnego miejsca natomiast w edytorze pokazuje że maksymalny ogólny limit to 4 mb Przy próbie dodania kolejnego załącznika, są jeszcze większe cyrki "848 kB MB"
 10. Poczytaj sobie co to są zadania cykliczne (cron). Co prawda ja tam opisałem jak dodać do phpBB ale znaczenie cron jest takie samo. Dlatego zbyli maxerxxl i nie chcieli mu pomóc. Doradziłem na PW tak, ale napisał że nie działa. Program: BASH Ścieżka pliku: task/task.php Katalog roboczy: ~/applications/core/interface/ Możliwe że trzeba podać pełną ścieżkę wraz z domeną tak jak jest na screenie. Z drugiej strony jeżeli support nie chce pomóc to może dobrze wiedzą że nie da się ustawić zadania cyklicznego dla Invision Community 😕
 11. DawPi dodałem temat w dziale "Pages' więc tak chodzi mi o aplikację Pages Chyba coś dzisiaj nie kumamy co?
 12. Edit. Coś mi właśnie przyszło do głowy. Mogę stworzyć swój szablon.... __________________ Stworzyłem nowy szablon strony z zawartością globalTemplate, dodałem tam swoją unikalną wartość 👍 O to mi w zasadzie chodziło. Choć teraz jeżeli zmienię coś w globalTemplate to będę musiał to zmienić też w tym szablonie strony. No ale na obecną chwilę to jedyne rozwiązanie.
 13. Obojętnie, to nie ma znaczenia. Przykładowo chciałbym zmienić ikonkę w nagłówku przez CSS, ale tylko po wejściu na konkretną stronę np. /mojastrona/. Dlatego potrzebna mi jest jakaś unikalna wartość o którą mogę się zaczepić.
 14. Cześć. Być może był już taki temat, ale nie znalazłem. Czy jest jakiś sposób na zdefiniowanie CSS tylko dla danej strony? Normalnie zrobiłbym to przy użyciu ID, albo jakiejś unikalnej wartości, ale nie mam kompletnie o co się zaczepić bo strony nie posiadają żadnej unikalnej dla siebie wartości. Wartości w tagu body są takie same dla każdej strony. <body class='ipsApp ipsApp_front ipsJS_has ipsClearfix' data-controller='core.front.core.app' data-message="" data-pageApp='cms' data-pageLocation='front' data-pageModule='pages' data-pageController='page'> Mogę zrobić to tak, jednak obejmuje to wszystkie strony. Jeżeli macie jakiś trick, który akurat nie przychodzi mi do głowy to dajcie znać body[data-pageApp='cms'] #jakisdiv .jakasklasa a{ }
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.