Jump to content

SeNioR

Member
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

SeNioR last won the day on October 25

SeNioR had the most liked content!

1 Follower

About SeNioR

 • Birthday 05/19/1985

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

SeNioR's Achievements

 1. Jak IPS wykryje że licencja została sprzedana to ją od razu zablokują. aXen pisał o tym w lutym 2020: Koniec z legalną odsprzedażą licencji IPS!
 2. Zauważyłem że wyraz "email" jest wszędzie z małej litery, tak jakby zostało zmienione masowo. W wielu miejscach powinno być z dużej litery.
 3. Jak widać na obrazku, jest problem ze znacznikiem <code> który pokrywa cały tekst. Doszukałem że jest to spowodowane frazą "search_elastic_analyzer_desc", która jest domyślnie niewidoczna bo jest to ustawienie od Elasticsearch. Fraza posiada nie poprawnie domknięty znacznik code. <code>przeskoczył</code. Po nadpisaniu klucza, wszystko wraca do normy
 4. Cześć, widocznie zadanie cykliczne nie zostało uruchomione bądź w tym dziale jest bardzo dużo tematów i wymaga to czasu. Używasz crona do zadań czy według ruchu na forum?
 5. Jako że w polskim języku nie ma czegoś takiego jak dopełniacz saksoński to proponowałbym zmienić "DawPi Osiągnięcia" na "Osiągnięcia użytkownika DawPi" brzmi znacznie poprawniej.
 6. <word key="modlog__saved_action" js="0"><![CDATA[Uruchomiono akcję „%s” dla tematu: <a href='%s'>%s</a> ]]></word> „%s” na "%s"
 7. aXen masz dodane spolszczenie na GitHub, czy aktualizujesz offline na dysku?
 8. Gdzie można pobrać najnowszą zaktualizowaną paczkę językową? bo ostatnia jest z 3 lipca.
 9. No nieźle... zaraz odkryjesz exploita jak tak będziesz testował
 10. Może wykorzystał ogólny limit miejsca na załączniki. Tak, ich jakość przeważnie jest trochę gorsza. Masz do wyboru kompresję Imagick albo GD. Przy Imagick możesz ustawiać suwak dla zdjęć jpg w jakiej jakości mają być. Mniejszy rozmiar obrazka = gorsza jakość. Ja bodajże mam na 80%.
 11. Dobra problem rozwiązany.... myślałem że to coś poważniejszego, jakiś bug w skrypcie albo wina po stronie hostingu. Trzeba wpisać liczbę binarną (system dwójkowy) Mimo wszystko wciąż widzę bug bo pokazuje "Maksymalny, ogólny rozmiar" jako wartość dla pojedynczego przesłania, a powinno pokazywać "Maks. rozmiar pliku"
 12. Cześć. Mam dość nietypowy problem z maksymalnym rozmiarem załączników. Ustawiłem dla grupy całkowity limit przestrzeni na dane na 100 mb (100000 kB) a maksymalną ilość danych na każde przesłanie na 5 mb (5000 kB). Po wejściu w "Moje załączniki" pokazuje iż mam 100 mb wolnego miejsca natomiast w edytorze pokazuje że maksymalny ogólny limit to 4 mb Przy próbie dodania kolejnego załącznika, są jeszcze większe cyrki "848 kB MB"
 13. Poczytaj sobie co to są zadania cykliczne (cron). Co prawda ja tam opisałem jak dodać do phpBB ale znaczenie cron jest takie samo. Dlatego zbyli maxerxxl i nie chcieli mu pomóc. Doradziłem na PW tak, ale napisał że nie działa. Program: BASH Ścieżka pliku: task/task.php Katalog roboczy: ~/applications/core/interface/ Możliwe że trzeba podać pełną ścieżkę wraz z domeną tak jak jest na screenie. Z drugiej strony jeżeli support nie chce pomóc to może dobrze wiedzą że nie da się ustawić zadania cyklicznego dla Invision Community 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.