Jump to content

MynDoS

Member
 • Posts

  133
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  Forum.Cs-Classic.pl

Recent Profile Visitors

2,743 profile views

MynDoS's Achievements

 1. Jak ustawię 1, to się pojawia, ale w złym miejscu, a jak dam więcej to znika i już się nie pojawia 😕 (próbowałem od 1 do 4)
 2. Tak, za każdym razem robię zmianę w .xml, następnie wgrywam jako nową wersję. Raz też usunąłem first-child, lecz wtedy miałem to pod każdą z tych informacji (Ranga, posty, reputacja, obrazek, itd)
 3. Tak, przesuwałem pluginy i dałem go na górze, na dole, w środku i nic Nagrody to aplikacja, a nie plugin, więc chyba ma pierwszeństwo 😕
 4. Problem polega na tym, że wtedy to wygląda tak Chciałem by był pod "Nick" i nad "Nagrody"
 5. Mógłbyś bardziej mnie nakierować? https://www.forum.invisionize.pl/topic/10394-problem-z-ułożeniem-tekstu-pod-grupą-w-postcontainer/ Znalazłem coś takiego, ale zastąpienie 'add_inside_end' tym 'replace' psuje całość,
 6. Witam, Chciałbym przenieść informacje o czasie online nad nagrody, lecz nie wiem jak to dokładnie wykonać Chciałbym uzyskać coś takiego: Aktualnie mam Wtyczki: Total Time Spent Online Aplikacja: iAwards
 7. Witam, Czy może mi ktoś wyjaśnić jak dodać pod lub nad czatem informację o TOP piszących osobach? Chodzi o osoby, które napisały najwięcej wiadomości na czat (TOP5)
 8. Forum działa poprawnie, lecz po zalogowaniu są straszne problemy z jego działaniem. Zgłosiłem to do supportu, lecz stwierdzili, że nie są w stanie pomóc. Sprawdziłem plik, w którym loguje błędy PHP i właśnie to się w nim znajduje. Blog oparty o wordpress ładował się sekundę (przeniosłem go teraz w inne miejsce), dla każdego wpisu, strony głównej itd, strona główna bez bazy (zwykły html), ładuje się w niecałą sekundę i forum też bez zalogowaniu ładuje się szybko (support też to potwierdził, pisząc, że trwało to 1 sekunde). Problem jest tylko po zalogowaniu. Ładowanie strony głównej trwa zazwyczaj 10 sekund, tak samo z resztą stron typu profile, tematy, statusy, itd. Dochodzi do sytuacji, w której trwa to nawet do 15-20 sekund #EDIT Dodam jeszcze, że samo ACP działa na przykład bardzo szybko i nie ma większych problemów z jego ładowaniem (zdarzają się czasem sytuacje, że ładuje się dłużej, ale to trwa max 5-6 sekund)
 9. Witam, Może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić coś w stylu loga, które jest w innym sposób ułożone? Wersja mobilna wyglądałaby tak: <a href='{setting="base_url"}' id='elLogo' accesskey='1'><img src="{$logo}" alt='{setting="board_name" escape="true"}'></a> a wersja komputerowa, tak: <a href='{setting="base_url"}' id='elLogo' accesskey='1' style='float: left;position: relative;top: 15px;'><img src="{$logo}" alt='{setting="board_name" escape="true"}'></a>
 10. Dodałem sobie w .htaccess logowanie błędów php do pliku i w nim się one znajdują
 11. Witam, Mógłby mi ktoś powiedzieć co dokładnie oznaczają tego typu błędy i jak szukać ich rozwiązania? PHP Fatal error: Call to a member function language() on null in ****/forum/system/Output/Output.php on line 560 PHP Fatal error: Call to a member function language() on null in ****/forum/system/Dispatcher/Standard.php on line 79 Standard.php (79 linia) \IPS\Output::i()->jsFiles = array_merge( \IPS\Output::i()->jsFiles, \IPS\Output::i()->js( 'js_lang_' . \IPS\Member::loggedIn()->language()->id . '.js' ) ); $title = \IPS\Member::loggedIn()->language()->checkKeyExists( $title ) ? \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack( $title ) : \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack( 'error_title' ); Zaznaczę od razu, że tego typu klucze w języku jak error_title posiadają ich wersję angielską oraz polską:
 12. Witam, Gdzie mogę zaktualizować opis strony głównej (forum)? Chodzi o meta tagi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.