Jump to content

RafoX

Member
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

About RafoX

 • Birthday 01/30/1990

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6
 • Forum
  unitrafan.pl

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Płock

Kontakt

 • Skype
  rafo.123

Recent Profile Visitors

3,868 profile views

RafoX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputation

10

Community Answers

 1. Wszystkiego najlepszego :)

 2. Witajcie. Tak jak w temacie Wykonam Konfiguracje i administracje serwerami dedykowanymi/VPS. .Instalacje paneli hostingowych typu DirectAdmin, Cpanel. IspConfig3 Itp .Instalacje oraz konfiguracje serwerów www. Apache, Nginx LiteSpeed itp .Instalacje LAMP, LEMP .Konfiguracje oraz instalacje serwerów pocztowych typu Exim, IMAP itp .Możliwość przygotowania oraz zoptymalizowania serwera pod dany skrypt. .Naprawa dotychczasowych błędów na serwerze. Oraz wiele wiele innych zależnie od klienta. Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie zależnie od zlecenia. Opinię dotychczasowych klientów na mój temat możecie poczytać na forum webhostingtalk.pl poniżej kilka przykładowych: http://www.webhostingtalk.pl/topic/50096-problem-z-konfiguracja-vpsa/?p=429921 http://www.webhostingtalk.pl/topic/50064-obsluga-vps-pomocy/?p=429317 http://www.webhostingtalk.pl/topic/49821-przenosiny-panelu-do-innego-miejsca/?p=426893 Oraz wiele wiele innych. Kontakt : Pw Mail: rafal@bartosiak.info tel: 780 044 661 Pozdrawiam, Bartosiak Rafał
 3. Jak możesz wyeksoprtuj mi do xml
 4. Hej, Prośba tak na szybko. Podajcie mi kod lub plik.xml bbcode youtube w 3.4.7 bo jeden z moich adminów przypadkiem go wywalił.
 5. Nie jestem teraz przy komputerze ale poczytaj na googlach jak sie instaluje gd magic na linuxa. Będzie cos na pewno typu apt-get install o ile system to ubuntu/debian
 6. Pisz do obsługi hostingu. Jest to biblioteka i ona powinna być zainstalowana na hostingu. Nie powinni przy tym robić zbędnych problemów. To hosting współdzielony czy vps?
 7. Nie ma sprawy. Jeszcze warto zmienić : Type of checks used? Na blokowanie po IP zauważyłem że sprawniej działa
 8. No klucz API dzięki niemu baza spamu będzie dzielona będziesz na bieżąco miał pobieraną i aktualizowaną : http://www.stopforumspam.com/signup Wystarczy się zarejestrować i dostanie się klucz
 9. A jakie masz ustawienia na forum Ipboard? Daj jakiś kontakt do siebie jesteś ode mnie postaram ci sie pomóc
 10. A zapomniałem jak chcesz całkowicie wyciąć ruch z Rosji musisz wyciąć całe sowieckie klasy adresowe. Iptables lub poproś hosting zależy czy masz hosta VPS czy współdzielonego.
 11. Do wczoraj męczyłem się z podobnym problemem rejestracji było około 30 dziennie (samych botów) Zainstalowałem moda http://community.invisionpower.com/files/file/3916-jg32-jg33-jg34-forum-spammer-ip-amp-email-check-via-stop-forum-spam/ Powiąż koniecznie z nim koniecznie klucz API oraz ustaw: Type of checks used? Zmieniłem na keycapcha i kilka pytań antybotowych Efekt? 0 spamu cały dzień dziś a zablokowanych 4 z kaycapha i 3 z modyfikacji.
 12. W sumie możesz bo to i tak nie robi większej różnicy.
 13. Jemu to nie pomoże bo on już zrobił bazę do utf-8 Mi to wygląda że nie zmienił ustawień zgodnie z komunikatem skryptu z pierwszego obrazka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.