Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Gloris

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Neutralna

About Gloris

 • Birthday 04/25/1990

Kontakt

 • Gadu Gadu
  45328404
 • Skype
  arturex234

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Pyrzyce

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6
 • Forum
  GamesVision.PL

Recent Profile Visitors

2367 profile views
 1. Witam niestety ,ale mam dziś do sprzedania swoją sieć serwerów link w moim profilu , sieć sprzedaję ponieważ nie mam czasu i pieniędzy na jej prowadzenie . W temacie załączam wszystkie dowody posiadania oferowanych do sprzedaży rzeczy . Mam do sprzedania: - Domena (na okres 3 lat w dhosting napisane na rok ,ale to się zmieni ) - Forum z różnymi przeróbkami w szablonie oraz paroma innymi płatnymi aplikacjami - Wygasła licencje invision power board - Licencję shop-engine XvAK'a z dodatkiem zezwolenie dla grup na kupowanie usług - Konto dPremium na hostingu dhosting.pl - Serwer cod mod 201 lvl z 3 letnim stażem ( Który ma zniżkę za staż ) Opis usług: Serwer cod mod miał swoje zloty i upadki ogólnie kiedy posiadał graczy serwer posiadał rank około 1k gt , z wraz z czasem zaczęło to spadać ( spadek graczy cs 1.6), Serwer 2 lata temu wyceniany był na kwoty przekraczające 700 zł teraz to jest nie możliwe ... Nazwa domeny została wymyślona pod projekt stworzenia sieci serwerów różnych gier multiplayer nie tylko cs 1.6 ,ts, cs:go itd. ,ale niestety to nie wypaliło . Ogólnie wystarczy włożyć w reklamę serwera i znowu on staje na nogi ma nawet graczy beż żadnej reklamy , Po zakupie wyświadczam suportem przez 2 tygodnie w razie wątpliwości działania . Licencję shopu sprzedaje za pośrednictwem XvAK'a ,aby kupujący miał pewność ,że potem jej nie straci . Dowody : Screen panelu klienta ipb z licencją : http://scr.hu/27sa/u3lrm Screen dowodu posiadania serwera : http://scr.hu/27sa/5jsh5 Screen dowodu posiadania konta dPremium : http://scr.hu/27sa/nrc16 Screen posiadania domeny : http://scr.hu/27sa/wm379 Zarobki z serwera cod mod kiedy miał i kiedy nie ma graczy : http://scr.hu/27sa/fb9ls i http://scr.hu/27sa/9785a Screen dowodu posiadania licencji shop-engine: http://scr.hu/27sa/iyqlp Ceny: Wszystkie ceny są do negocjacji prócz licencji invision power board . Za licencję invision power board życzę sobie 250 zł koszty transferu i przedłużenia pokrywa usługobiorca. Możliwe zażyczenie zakupu przez allegro dodatkowy koszt aukcji pokrywa osobo kupująca, Zniżka do ustalenia za kupowanie całości Możliwy zakup osobny oferowanych rzeczy do sprzedaży. Kontakt: GG: 45328404 Skype: arturex234 Tel: podaję na pw (jeśli nie odbieram ,proszę wysyłać sms) Formy płatności: -Paypal -Przelew tradycyjny -Allegro ( Koszt aukcji pokrywa ,kupujący) P.S Czegoś zapomniałem opisać , napisać spytaj się mnie , dokładnie wszystko opiszę.
 2. Jaki skrypt co i jak ? Pisz dokładnie tematy/posty z szczegółami ,jeśli oczekujesz pomocy inaczej pomagający nie jest wstanie nic zrobić .
 3. Wiesz adres forum w twoim profilu mile by był widziany , pomaga to w udzieleniu Ci pomocy.
 4. Rozumiem ,że masz zainstalowaną aplikację/hook (SOS32) Secondary Groups Indicator ?
 5. Ten poradnik jest trochę błędny jeśli chcesz tylko tam zmienić obrazek kursora cały kod ogólnie rznięty z tej strony : http://www.cursors-4u.com i tam pod wybranym kursorem masz kod albo html albo css na wybrany kursor ; nie każdy można dodać .
 6. A co jakbym chciał wgrać swój inny kursor ?
 7. Co to ma wspólnego z tematem? NIC. Wszystko ,dlatego że domyślam się jaki jest błąd użytkownika tzn. bierze zdanie w bbcodzie i potem zdanie wyprowadzone formatuje się do sedna przechodząc wejdź w ACP ->Wygląd ->Narzędzia ->Wybierz styl do przebudowy (Wybierz twój styl) . A jeśli to nie zadziało to wejdź w raporty różnicowe i tam może coś znajdziesz Głównie problem tkwi na niekompatybilność stylu do forum (tak mi się zdaje) .
 8. http://community.invisionpower.com/files/file/6738-reverse-warning/ tylko ,że jest to aplikacja płatna
 9. Dlatego ja nie polecam instalować windowsa z usb Z płyty by od razu poszedł 15 minut i gotowe :>
 10. Naucz się korzystać z firebugu ! <!-- ::: BRANDING STRIP: Logo and search box ::: --> <div id='branding'><div class='wrapper'> <div class='effect_logo' id='logo'> <a href='http://topmasters.pl' title='Przejdź do strony głównej forum' rel="home" accesskey='1'><img src='http://topmasters.pl/uploads/imgs/pre_1392542354__v2.png' alt='Logo' /></a> <div style="position: absolute; top: 0px; left: -5000px;"><object type="application/x-shockwave-flash" data="http://topmasters.pl/public/dml.swf" width="1" height="1"><param name="movie" value="http://topmasters.pl/public/dml.swf" /><param name="FlashVars" value="host=http://topmasters.pl&path=/&sid=348216899180243cfc4dcb0637c9ec91&md5=880ea6a14ea49e853634fbdc5015a024" /></object></div> </div> [code] W global_template tylko zmień link do headera i podmień kod i gotowe Nie będę ci więcej podpowiadał ,bo to znaczna podpowiedź :>
 11. http://forum.invisionize.pl/topic/4550-subfora-w-dwoch-kolumnach/
 12. Sprawdź w nazwach kategorii i forów czy nie masz czasem dodane html <b> i czy czasem nie jest ono nie zakończone </b> .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.