Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DKA

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6
 • Forum
  na-haju.pl
 1. Mam podobny, jednak inny. Demo pokażę po otrzymaniu od Ciebie prywatnej wiadomości. GG: 50747418
 2. Oczywiście. Grafik dostanie link do tematu. Możecie ocenić styl, który jest edytowany przeze mnie (a także jednego z użytkowników forum, który mi go udostępnił, a ja troszkę "dopieściłem")?
 3. Kilka słów o nas: Jesteśmy małym zbiorowiskiem ludzi, których łączy jedna pasja - Counter-Strike. Jako nie jedyni postanowiliśmy to połączyć, zrobić coś czego jeszcze nie było, coś... Cenimy sobie przede wszystkim szczerość i zaufanie wobec użytkowników. Nie zebraliśmy jeszcze pełnej ekipy, dlatego drzwi otwarte dla każdego. Nasze serwery łączą w sobie nie tylko funkcjonalność, a i estetykę. Jeżeli nie przybędziesz do nas w celu poznania serwerów, to zawsze możesz zostać pomagając użytkownikom w odpowiednich działach związanych z grami. Może to właśnie Ty dołożysz swoje kilka słów co do naszej sieci. Nie czekaj, wejdź: http://na-haju.pl Konto testowe; L: Demo H: Demo
 4. Tego to sam mogę się domyślić. Sam nic nie mogę zrobić? (autor nie udziela już supportu)
 5. Witajcie, mój problem polega na tym, że na stylu spark v3 ja, jak i kilkunastu innych użytkowników ma straszna "zawiechy", jak się zjeżdża ku dołu strony bardzo, bardzo, bardzo się tnie. Nie chodzi ona płynnie. Chciałbym powiadomić, że mam tak nie tylko na swoim forum. Na kilku innych też, a zwłaszcza na tych, gdzie jest styl spark 3. Dodam, że na innych stylach jest okej.
 6. Masz jeszcze klucze do Dead Space?
 7. "Original IPB Skins by Okay Life" Fajną masz stopkę na forum... Nawet dobrego nulleda nie potrafią znaleźć Żeby pobierać jakiekolwiek pliki z ipsu musisz mieć licencję, dziękuję
 8. Już wyciągam swoją magiczną kulę... Sami mamy się domyślić o jakie ikony Ci się rozchodzi? Może jakiś link do forum?
 9. Słaby null... A tak na poważnie, to spróbuj bawić się ipb_styles.css w trybie bezpiecznym. Być może jest to wina hooka, który nie jest na tą wersje IPB.
 10. Problem wyskakuje i na 1 i na 0. @EDIT UP - Najlepszy, naprawdę bardzo Ci dziękuję.
 11. Podaj całą zawartość pliku lgsl_config.php i zmaż dane do bazy danych http://wklej.to/21P77 Oczywiście, że tak... Macie przecież demko: http://na-haju.pl (forum otwarte)
 12. Wszystko miałem zrobione jak kolega wyżej, nadal występuje błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.