Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DKA

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6
 • Forum
  na-haju.pl
 1. Mam podobny, jednak inny. Demo pokażę po otrzymaniu od Ciebie prywatnej wiadomości. GG: 50747418
 2. Tego to sam mogę się domyślić. Sam nic nie mogę zrobić? (autor nie udziela już supportu)
 3. Witajcie, mój problem polega na tym, że na stylu spark v3 ja, jak i kilkunastu innych użytkowników ma straszna "zawiechy", jak się zjeżdża ku dołu strony bardzo, bardzo, bardzo się tnie. Nie chodzi ona płynnie. Chciałbym powiadomić, że mam tak nie tylko na swoim forum. Na kilku innych też, a zwłaszcza na tych, gdzie jest styl spark 3. Dodam, że na innych stylach jest okej.
 4. Masz jeszcze klucze do Dead Space?
 5. "Original IPB Skins by Okay Life" Fajną masz stopkę na forum... Nawet dobrego nulleda nie potrafią znaleźć Żeby pobierać jakiekolwiek pliki z ipsu musisz mieć licencję, dziękuję
 6. Już wyciągam swoją magiczną kulę... Sami mamy się domyślić o jakie ikony Ci się rozchodzi? Może jakiś link do forum?
 7. Słaby null... A tak na poważnie, to spróbuj bawić się ipb_styles.css w trybie bezpiecznym. Być może jest to wina hooka, który nie jest na tą wersje IPB.
 8. Problem wyskakuje i na 1 i na 0. @EDIT UP - Najlepszy, naprawdę bardzo Ci dziękuję.
 9. Podaj całą zawartość pliku lgsl_config.php i zmaż dane do bazy danych http://wklej.to/21P77 Oczywiście, że tak... Macie przecież demko: http://na-haju.pl (forum otwarte)
 10. Wszystko miałem zrobione jak kolega wyżej, nadal występuje błąd.
 11. Cześć, wszystko opisałem po krótce w nazwie tematu. Mam problem... polega on na tym, iż dodałem tabelkę Webkola... zmieniłem ustawienia, żeby pokazywało # Status Gra Adres IP Nazwa serwera Mapa Graczy Lokalizacja Dema Rank Połącz Szczegóły A wyskoczyły błędy... Jest tak i na trybie bezpiecznym, a także na domyślnym stylu. Tutaj więcej: http://na-haju.pl Linijki w htmlOutput.php linijka 114: header("HTTP/1.1 " . $this->_headerCode . ' ' . $this->_headerStatus ); - linijka 127: header( "Content-type: text/html;charset=" . IPS_DOC_CHAR_SET ); linijka 136: header( "Cache-Control: ". $nocache . "must-revalidate, max-age=" . $maxAge ); linijka 137: header( "Expires: " . $expires ); linijka 141: header( "Pragma: no-cache" ); Wszystko związane z headerem...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.