Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Paweł

Użytkownik
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Paweł last won the day on December 5 2018

Paweł had the most liked content!

Community Reputation

31 Neutralna

1 Follower

About Paweł

 • Birthday 01/30/1987

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Olkusz

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  team.auto.pl

Recent Profile Visitors

4609 profile views
 1. Jak usunąć nazwę grupy żeby nie wyświetlała się w widoku tematu?
 2. Jak zrobić żeby ikona się nie przyciemniała tylko miała pełny czysty kolor?
 3. Cześć, Sprzedam aktywną licencję IPS na forum+strony, ważną do 15.06.2019 (ss pokazuje najpierw miesiąc, potem dzień), lub zamienie na licencje XenForo. Cena sprzedażowy 600 zł + 100 zł transfer. Możliwość wystawienia na Allegro. Koszta transferu ponosi kupujący.
 4. Na wersji 3.4 ale na wersjie 4.2 4.3 4.4 nikt tego nie przerabiał
 5. Sprawdź każdy kod bo parę rzeczy się tylko zmieniło miedzy 4.3 a 4.4
 6. Dzieki za info. Też szukałem ale nic nie znalazłem.
 7. Samemu musisz zaktualizować albo pisz do autora stylu żeby go zaktualizował. https://invisioncommunity.com/index.php?app=core&module=system&controller=plugins&do=diff
 8. Jest jakaś wtyczka do galerii ze jak doda się zdjęcie to tworzy nowy temat w odpowiednim dziale? Cos takiego jak jest w plikach.
 9. Szukam cos takiego jak ala menu do kategorii, forum w forum ze sa zakładki np. Film i atm kategorie związane z filmami a druga zakładka Gry i zakładki związane z ta grupa.
 10. Nie mogę edytować wiec pisze nowy: Mam ustawiony tez rozmiar 170px avatar dozwolony, przy wgrywaniu 200px na 200px wgrywa bez problemu, ale jak próbuje wgrać się np. 500px x 500px wyskakuje taki komunikat jak u ciebie. Wiec problem leży gdzie indziej niż w ustawieniach.
 11. Według tego "u ciebie na forum": Nie masz w tym przed 500 wstawionego minusa? (u siebie sprawdzałem na forum to jak mam obrazek u siebie na serwerze i próbuje zaimportować, wyskakuje ze obraz nie może być na serwerze ale z innego adresu wgrywa bez problemu gif) To masz właczone?:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.