Jump to content

ffbbpl

Member
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 • Forum
  www.ffbb.pl

ffbbpl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

1

Community Answers

 1. Polecam zakupić na oficjalnej stronie.
 2. musisz odczekać jakiś czas, bo od razu nie zmieni Ci się ten opis w google
 3. ffbbpl

  Konto bankowe

  ja mam konto w pko, ale raczej nie polecam
 4. Dlaczego przekierowanie z bez www na z www działa na domenie a na subdomenie juz nie? Kod .htacess: Gdzie może być problem?
 5. ffbbpl

  Filmy

  Nie dodawaj, że jesteś gimnazjalistą, tylko dodaj, dlaczego jest godny polecenia. Takie są założenia wątku. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, a później komentuj.
 6. ffbbpl

  Filmy

  Moim zdaniem film jak najbardziej godny polecenia, ale wiadomo co kto lubi. Dodam, że nie jestem gimnazjalistą.
 7. Na jakim serwerze stoi to forum?
 8. na ipboard są tylko jakies 3 linki ktore nie wiem co do konca oznaczaja, a zawsze robilem tak jak jest na tym na phpbb3 tzn do kazdego dzialu na forum byl osobny link na sitemap i z ustawionym priorytetem, wiem ze to jest szczegol, po prostu pytam z ciekawosci
 9. tak robiłem zawsze: kulturystyczni.pl/sitemap.xml
 10. Witam, czy skrypt ipboard domyslnie tworzy poprawne sitemapy? Czy ta mapa jest poprawna kfd.pl/sitemap.xml ? Bo wygląda troche inaczej niz to zwykło się robić.
 11. Jeśli przez to moje forum ma chodzić gorzej to dam sobie z tym spokój.
 12. Nie lubię rzeczy zbędnych, a wydaje mi się to nie potrzebne. Nie potrzebnie zwiększa to długość linku, a widziałem że niektóre forum na ipb ma własnie linki bez tego. Nie mówie, że jest mi to bardzo potrzebne, po prostu pytam czy da się to zmienić
 13. Czy mozna zrobić tak aby link: "forum.invisionize.pl/forum/88-rozmowy-o-ipboard/" Wyswietlał sie w taki sposób "forum.invisionize.pl/forum/88-rozmowy-o-ipboard/" ?? tzn bez "/forum/" w podstronie. i tak samo "forum.invisionize.pl/topic/42663-zmiana-adresowania-w-linkach/" bez /topic/
 14. Rozumiem że ważne jest również, żeby ta treść była unikalna?
 15. Moim zdaniem domena ciekawa, ale faktycznie nie wiem czy nie lepsze są krótkie, łatwet do zapamiętania, ale moim zdaniem jest ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.