Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

adrian218

Użytkownik
 • Content Count

  895
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Dobra

About adrian218

 • Rank
  użyszkodnik
 • Birthday 06/21/1994

Kontakt

 • Gadu Gadu
  15854100

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Słupsk

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Recent Profile Visitors

10817 profile views
 1. Witam jak ogarnąć temat kilku domen które są przypisane, do jednego serwera, ale jak wiadomo gdy ktoś wchodzi nie po tej co jest w conf global to gubi styl i etc. Próbowałem na upartego tak ale oczywiście nic: 'base_url' => '1,' base_url' => '2', base_url' => '3',
 2. Witam mam takie pytanie , czy pages oferuje takie coś, jak stworzyłem stronę, i dałem sam sobie kod html i strona jest statyczna. Czy taka opcja istnieje zależnie od języka, czy to wymaga napisania osobnej aplikacji ? Dokładnie tak łopatologicznie to ja widzę to tak, że teraz dodaje stronę biorę kod html dodaje mam statyczną stronę. Lecz w języku Angielskim i Polskim jest to samo , a właśnie żeby dodać gdy user ma angielski inną zawartość z innym tekstem.
 3. adrian218

  Problem z pages

  https://www.awesomescreenshot.com/image/3541993/37ba19fbeb0691bbd690b03d32e058d0 u mnie tak samo działa.
 4. Dobra do zamknięcia udało mi się to ogarnąć.
 5. Nazwa to Użytkownik, logi nic nie pokazują. A mógłbyś mi powiedzieć czy jest możliwość jakimś prostym zapytaniem bezpiecznym oczywiście, wrzucić użytkowników do nowej grupy , z tej zepsutej,
 6. Witam zwracam się z dość dziwnym problemem a mianowicie mam problem z grupą użytkownik na forum, nie mogę jej edytować z poziomu acp nie wyświetla się jej nazwa , a po wejściu w edycje dostaję białą stronę wygląda to tak : Wszedłem w bazę danych w kolumnę core_group id tej grupy to 3 wygląda to tak: Z żadną inną grupą nie ma takiego problemu, co może powodować taki problem ?
 7. Witam mam takie pytanie , jak w nowym ipb wyeksportować sam plik xml , spolszczenia danej aplikacji bez pobierania całej wersji językowej forum ? Szukam i szukam i słabo mi to idzie
 8. Może dlatego, że nie każdemu odpowiada to samo
 9. WItam mam pytanie w jaki sposób mogę w pages dodać , do strony wpisy , bazę danych wpisy z artykułami , kiedyś to robiłem i działo a teraz nie mogę tego nigdzie znaleźć :
 10. No właśnie w angielskim jest read more czyli wychodziło by, że czytaj więcej :
 11. WItam , zauważyłem że w spolszczeniu dodatku pages jest gdy dodamy nowy artykuł i wyświetla się tylko jego część , widnieje napis więcej informacji : https://www.awesomescreenshot.com/image/3384101/0f755446f7d628a04b59fd21fb23e6f4 Nie lepiej by było np , coś w stylu Czytaj dalej , lub Więcej treści ?
 12. http://193.239.124.67/board/ test test
 13. Witam , bawię się aktualnie pages i mam taki problem nie mam pojęcia w którym bicie szablonu znajdę , mozliwośc przesunięcia przycisku dodawania artykułu , na screenie widac dokładnie o co mi chodzi:
 14. Ta czyli masz lewy skin kup wtedy pogadamy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.