Jump to content

adrian218

Member
 • Posts

  921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

adrian218 last won the day on May 1 2020

adrian218 had the most liked content!

About adrian218

 • Birthday 06/21/1994

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Kontakt

 • Gadu Gadu
  15854100

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Słupsk

Recent Profile Visitors

11,524 profile views

adrian218's Achievements

 1. Nie widzę tu żadnego błędu w tym słowie więc hymmm ?
 2. Przecież napisał że w swojej stronie , gdzie tu mowa o integracji z ipb ?
 3. Albo jeszcze prościej. <script> var a=new Date(2006,3-1,5,21,0,0)// rok, miesiąc -1, dzień, godzina, minuta, sekunda var d1=new Date() var message="asdqwe" if(a<d1){ document.write(message)} </script>
 4. https://github.com/skeeto/birthday-js Można bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb. Gdybyś miał problem napisz na PW ogarnę ci to.
 5. Pytanie z d*py a to nie DawPi to pisał ?😅
 6. Dobra przecież w Chrome można wziąść wersja na komputer . A wcześniej nie działało 🤣
 7. Witam pewnie nie powinno się tak robić , ale skoro na tablecie będzie działać edycja stylu według komunikatu . To czy mogę jakoś odpalić to na telefonie zwykła czysta ciekawość . Dokładnie chodzi mi o takiego twora.
 8. A co ta problem zmodyfikować lekko kod . Zawsze możesz zaproponować to autorowi. Tak patrzę i to nie powinno być to trudne .
 9. A ja mam wrażenie, że to nielegalnie zdobyty styl. Popraw mnie jeśli mylę. To ipb nie jakieś Przemo . Z jakiegoś zakątku internetu słabo to widzę choć mogę się mylić .
 10. Można zrobić to bardzo prosto dodać na sztywno w bicie odpowiedzialnym za wyświetlanie strony głównej. Kod takiego bloku masz w Wiki ipsu.
 11. Ok to tak, chcę sobie w widoku tematu dodać obrazek który będzie nawiązywał do tematyki tematu. Oczywiście obrazek będzie załączany podczas dodawania nowego tematu w danym dziale. Więc jak narazie , stworzyłem widget, który ma mi dodać obrazek na sztywno obok nazwy tematu. Zrobiłem zaczep do bitu, który odpowiada za wyświetlanie widoku forum. Odniosłem się do selectora, i po nim dodałem wyświetlanie obrazka. Według mojej logiki teraz na sztywno powinien pojawić się tam obrazek, no chyba że źle myślę. I moje zagwostki dotyczą też tego czy widget mi to ogarnie. Skoro to ma mieć nowe pole z możliwością dodania obrazka podczas wyboru tematu , to ten obrazek musi się gdzieś zapisywać logiczne. IPS pewnie posiada klasę która to umożliwia. Z tego co widzę baza danych nie będzie potrzebna. Wystarczy dodać obrazek według mnie oczywiście , prz zakładaniu tematu obrazek dostanie id 1 i pewnie , w widoku forum z tematem muszę się odnieść do niego poprzez jego id , i tutaj właśnie wracamy do hooka ale gdy to napisałem chyba sam sobie odpowiedziałem, że do tego będzie mi potrzebna mi aplikacja no chyba że w 4 hooki są tak skonstruowane, że podoła ?
 12. Co rozumiem pod hasłem nowe pole ? Chodzi mi o dodanie obrazka który będę sobie wybierał , podczas dodawania tematu i on mi się tam pokaże. Resztę zaczepienia w sensie. Jak na razie wybrałem sobie selector, pod którym ma dodać obrazek po lewej obok tego. Czyli musze jakoś inaczej się zaczepić żeby tam był obrazek ? hmm muszę widać trochę więcej nad tym posiedzieć i nawet nie wiem czy hook mi pozwoli zrobić to co chce. Bo oprócz tego zostaje, wtedy dodanie pola w widoku tematu , które będzie ostylowane w hooku , i dodane po selectorze, czyli pewnie jeszcze baza danych czli hook nie da rady jak rozumiem ?
 13. Witam próbuje sobie zrobić rozszerzenie które w widoku forum doda mi nowe pole z edycją poczas zakładania tematu. I tu pojawia się mój problem czy jestem w stanie osiągnąć to za pomocą wigetu, Jak narazie co mam to utworzyłem nowy widget znalazłem tak mi się wydaje bit odpowiedzialny za wyświetlanie listy tematów w danych forum forum display. I teraz chciałbym dodać tam pole to jak bym mniej więcej rozumiał no chyba. że się mylę to proszę o poprawienie mnie. Przy wybraniu bitu forumdisplay i dopisaniu się do \IPS\Theme\class_forums_front_forums mam takie coś : https://prnt.sc/sf9svp Próbuje dodać jak widać hooka, który w tym bicie odniesie się do bitu forum i po wybranym div doda tam obrazek. Tak to wygląda w trybie dev : https://prnt.sc/sf9vnc I tu moje pytanie co robię , źle czy hook tego nie da rady ogarnąć tylko aplikacja. Bo po zrobieniu tego powinienem mieć w tym miejscu obrazek ? Czy ja źle czytam doc do ipb ? https://prnt.sc/sf9wyh 0wdfsdfdsfdssdfsdf
 14. @DawPi mógłbyś doradzić jakaś prosta aplikacja, żeby podejrzeć sobie jak to od środka wygląda ?
 15. Witam tak sobie uczę ipb pod względem aplikacji I Doszedłem do formularzy: https://invisioncommunity.com/developers/docs/other-features/forms/overview-of-the-ips4-form-helpers-r57/ Mam , domyślny kontroler który po przejściu w link ma wyświetlać formularz. Czyli według dokumentacji, wrzucam do kontrolera coś takiego : $form = new \IPS\Helpers\Form; $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Text('name') ); if ( $values = $form->values() ) { } \IPS\Output::i()->output = $form; a w pliku aplikacja.phtml. Muszę to jakoś wywołać czy to jest błędny tok myślenia ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.