Jump to content

Virelox

Member
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Virelox last won the day on July 24 2021

Virelox had the most liked content!

About Virelox

 • Birthday 09/22/1997

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  paradise-rpg.pl

Kontakt

 • Gadu Gadu
  42120356
 • Skype
  virelox

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,209 profile views

Virelox's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Reacting Well
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Można usunąć, to był chyba jakiś błąd IPS, ręcznie ponownie nadpisałem treść tłumaczenia dodając tam jakieś słowo inne i się naprawiło
 2. Nie wiem do końca czy to jest błąd w tłumaczeniu bo jak sprawdzałem po kluczach to ogólnie jest dopisane tam polskie tłumaczenie jednakże mi dalej wyświetla po angielsku niektóre rzeczy, i tylko te 2 rzeczy zauważyłem z resztą jest w porządku
 3. Jaki jestem problem w pobraniu plików strony i wgraniu na inny serwer? A w przypadku aktualizacji to wgranie nowych plików i podmienienie?
 4. Na IPB 3.4 był taki widget z popularnymi tagami, z tego co wiem na IPS 4 jeszcze nie ma.
 5. Zaloguj się do ACP Przejdź do styli Kliknij na edycję obecnego stylu Przejdź do zakładki "Loga" Wgraj obrazek w "Logo udostępniania"
 6. Niestety nie ma takiej wtyczki, z tego co kojarzę to jest coś w tym stylu tylko że nie wymaga like tylko zalogowania się na forum.
 7. Tak, nie ma problemu. Ogłoszenie jest dalej aktualne. Nie wiem skąd masz informację że licencja kosztuje 500 zł. Za nową licencję musisz zapłacić około 700 zł. Cena zostaje zmieniona z 500 na 450 zł ze względu na miniony czas, w tym zawieram oczywiście koszt transferu domeny. Jeżeli ktoś jest zainteresowany prosiłbym o kontakt email: virelox@gmail.com bo tutaj na forum zaglądam od czasu do czasu a nie codziennie.
 8. Nie potrzebujesz wgrywać żadnych wtyczek od ikon forum, w wersji IPS 4 jest możliwość wgrywania własnych ikonek. Ciężko coś stwierdzić jeżeli nie ma żadnego błędu, nie ma coś w stylu że przekroczyło czas odpowiedzi?
 9. Postanowiłem jednak się trochę z nimi pokłócić więc powiedzieli abym upewnił się czy nie używam wersji PHP 7.2 bo nie jest jeszcze kompatybilna, to rozwiązało problem Temat można zamknąć.
 10. Jeżeli instalacja przeszła ci bez problemu to chmody są poprawnie ustawione. Jak nie chce ci się wgrać szablon oraz wtyczka, jakieś konkretne błędy?
 11. Witam zainstalowałem sobie forum testowe wraz z Developer Tools aby móc tam się uczyć pisania aplikacji. Jednak po włączeniu trybu dev wyskakują mi błędy. Forum jest czyste nie posiada zainstalowanych żadnych wtyczek, aplikacji czy innych modyfikacji. Pisałem do IPS w tej sprawie jednak otrzymałem taką odpowiedź. "Hello, Unfortunately, this issue is beyond the scope of our usual technical support. Our technical support is designed to assist you with the built-in functionality of our software or to address problems running our software in a normal manner in a hosting environment that is the norm for the majority of web hosting providers. Special services (conversions, server transfers, database management, etc.), customizations (both code and design), and sever-level assistance are outside the scope of support. We do have a community where other administrators may be able to assist you, and I would encourage posting your query there. You can log in there with the same Email Address and password that you use to log into the client area. Sorry that we were not able to assist you with this and thank you for your understanding. Please let us know if you have any other questions or concerns. For more information about our scope of support, please see our Standards of Service." Dobrze tak więc przejdźmy do błędów jakie mi wyskakują. https://imgur.com/a/oSC8j
 12. Ja miałem wcześniej włączone to, ale użytkownicy nie mogli się w ogóle rejestrować ale podejrzewam że to chyba przez CloudFlare, teraz ustawiłem sobie na oznaczenie konta do przeglądu i zobaczymy. Jednak jest to trochę dziwne ponieważ nie ma raczej możliwości aby bot przebił się przez recapatche oraz przez pytania które dodałem. Dziwne jest również to że bot się tworzy o określonej godzinie, tak jakby był jakiś task stworzony, ale sprawdzałem i nic takiego nie ma. To się chyba zaczęło dziać od tego momentu gdy zaktualizowałem sobie shoutboxa na nowszą wersję, ale pobierałem ze strony IPS i nie wydaje mi się aby autor tak popularnej aplikacji miałby dać jakiś złośliwy kod. No jak na razie zostawiam ten antyspam od IPS i zobaczymy co to da, najwyżej napiszę do supportu IPS.
 13. Mógłbyś coś więcej na ten temat napisać? Ja mam tylko takie opcje:
 14. Witam od paru dni, codziennie od godziny 6 rano rejestruje mi się na forum bot. Dodałem pytania zabezpieczające jednak problem dalej występuję. Nie mam pojęcia jakim cudem one się rejestrują a pytania nie są aż takie łatwe. Usługę antyspam IPS mam wyłączoną ponieważ niektórzy mieli problemy z rejestracją u mnie na forum. Nie jestem w stanie zbanować na IP ponieważ są różne adresy. Macie jakieś rozwiązanie albo czy z takim problemem mógłbym się udać do oficjalnego supportu IPS? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.