Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

michal7840

Użytkownik
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Kontakt

 • Gadu Gadu
  2504682

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  greenhaze.pl

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. W takim razie kupię aktywną 👍
 2. Witam. Kupię wygasłą bądź aktywną licencję IPS z samym forum (bez dodatków). Od sprzedawcy oczekuję wystawienia na allegro.
 3. Witam, nie mogę znaleźć kodu aby zmienić tło w edytorze tekstu, chodzi mi o to białe tło jeszcze przed kliknięciem: Gdy kliknę myszką by wejść w "Zbadaj element", to otwiera mi się cały edytor tekstu i to białe tło znika. Ktoś wie jaki to kod?
 4. Witam. Dodałem użytkownikowi flagę spamera i ukryło wszystkie jego posty. Teraz usunąłem tą flagę i posty dalej są ukryte, jest możliwość odkrycia wszystkich postów na raz?
 5. Używam najnowszej wersji IPS 4.2.5. Uzyskałeś jakąś odpowiedź?
 6. W logach systemowych znalazłem coś takiego: #0 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/applications/core/extensions/core/Queue/DeleteOrMoveContent.php(80): IPS\Patterns\_ActiveRecord::load(Array) #1 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/system/Task/Task.php(47): IPS\core\extensions\core\Queue\_DeleteOrMoveContent->run(Array, 0) #2 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/applications/core/tasks/queue.php(43): IPS\_Task::runQueue() #3 [internal function]: IPS\core\tasks\_queue->IPS\core\tasks\{closure}() #4 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/system/Task/Task.php(345): call_user_func(Object(Closure)) #5 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/applications/core/tasks/queue.php(55): IPS\_Task->runUntilTimeout(Object(Closure)) #6 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/system/Task/Task.php(248): IPS\core\tasks\_queue->execute() #7 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/system/Task/Task.php(217): IPS\_Task->run() #8 /home/jaszcz12/domains/greenhaze.pl/public_html/applications/core/interface/task/task.php(60): IPS\_Task->runAndLog() #9 {main}
 7. Tak, odblokuje i po chwili znowu jest zablokowana
 8. Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z takim problem: Chodzi dokładnie o to zadanie queue: To zadanie powoduje że nie pokazuje wszystkich użytkowników online w ciągu 24h + nie pokazuje kto co Aktualnie przegląda: Ręczne uruchomienia zadania pomaga tylko na jakiś czas.
 9. Ok, subfora mam już w jednej kolumnie, ale liczba tematów jest dalej po prawej stronie, za cholerę nie wiem gdzie to zmienić.
 10. A na tym forum jak to jest zrobione? U was jest ładnie wszystko w jednej kolumnie (statystyki działów też). U mnie wygląda to tak: A chciałbym żeby wyglądało to tak:
 11. Witam, aktualnie na wersji mobilnej mam subfora w dwóch kolumnach, przez co na siebie nachodzą i brzydko to wygląda. Jak zrobić subfora w jednej kolumnie na wersji mobilnej?
 12. Okazało się że była za duża ikonka FontAwesome przy działach. Można zamknąć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.