Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

KaMILLOO

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KaMILLOO last won the day on March 10 2018

KaMILLOO had the most liked content!

Community Reputation

29 Neutralna

Kontakt

 • Gadu Gadu
  61446143

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x

Recent Profile Visitors

1050 profile views
 1. Masz włączoną usługę IPS-Anty Spam?
 2. Patrzę teraz w swoim stylu i pewnie Ci się gryzie. Usun to z custom.css, ale za to wyszukaj #ipsLayout_body w zakładce responsive. Masz tam to? Bo ja nie mam w ogóle dopisku @media screen and (max-width:1920px), a płynna szerokość na Forum jest.
 3. Błąd w kodzie Nie masz ";" po max-width: 100%
 4. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Logiczne chyba, że nie proszę Cię o Twoje dane logowania, tylko konta testowego na Twoim forum, na którym (dla jasności) jest grupa zwykłego użytkownika.
 5. Nie widze nic śmiesznego w pomocy innym, jakiś problem?
 6. A znalazłeś przynajmniej klasę lub id tego o co Ci chodziło w CSS? Jeśli kompletnie nie wiesz o czym mowa, daj link do Forum, opisz konkretnie co chcesz zmienić (najlepiej SS) i na wszelki wypadek zrób konto testowe i daj passy.
 7. W edycji wybranego przez siebie pola w "Format wyświetlania" musisz wpisać {title}: {content}
 8. Musisz posłużyć się tzw. encją HTML. Poszukaj na necie i wybierz odpowiednią ikonę, nasępnie skopiuj odpowiedni kod tej encji. Jest to zapis przykładowo \f27a, który masz u góry. Oczywiście w każdej encji zapis jest inny.
 9. Sprawdź to: https://forum.invisionize.pl/files/file/698-tabela-serwerów-html-ips-40/ Tutaj masz coś takiego jeszcze: https://www.forum.invisionize.pl/files/file/441-lista-serwerów-ips-community-suite-4/ Ew. ta, ale trzeba zapłacić: https://invisioncommunity.com/files/file/7456-gs-server-list/
 10. Masz już gotową? Jeśli tak to jest to sam kod HTML czy aplikacja?
 11. Nie może Ci nic zrobić, tym bardziej, że sam posiadasz potwierdzenie.
 12. Do supportu hostingu, bo IPB 3.x nie ma oficjalnego supportu. Swoją drogą, jak każdemu polecam zaopatrzyć się w IPS 4.2.
 13. Wyczyść cache forum. (pamięć podręczną)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.