Jump to content

live4net

Member
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x
 • Forum
  cs-placzabaw.pl

Recent Profile Visitors

1,386 profile views

live4net's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Witam, jeśli moderator da komuś warna, to w poście wyświetla się info jak na screenie. Info to jest widoczne tylko dla moderatorów. Jak zrobić, żeby wszyscy użytkownicy widzieli ten komunikat lub jakiś inny komunikat mówiący o tym, że ten post został zwarnowany.
 2. @Nikon Zainstalowałem najnowszą wersję i wtyczka przestała wyświetlać dane grupy. Próbowałem przeinstalować kilka razy i zawsze to samo. W ustawieniach używałem zarówno nazwy grupy, jak i SID. Dodatkowo, nie działa ustawienie wyświetlania widgetu dla konkretnej grupy. Jeśli wybiorę, że ma się np. wyświetlać tylko grupie "Admin Forum" (lub jakiejkolwiek innej grupie), to po zapisaniu ustawienie to zmienia się zawsze na grupę "Admin 4Fun". Miejsce instalacji: cs-placzabaw.pl Poniżej screen wtyczki.
 3. Mam ten sam problem. Nie wyświetla mi avatara grupy steam.
 4. Możliwe, że to przez wersję 4.2. Sprawdziłem dokładniej i po zainstalowaniu i dodaniu do sidebara, nie można też przenosić także innych widgetów - zmiany się nie zapisują. Kupiłem wtyczkę na oficjalnej stronie IPB, z tego co widziałem, to nie ma jej już u nich w markecie i IPB przesłało mi refunda. Jak zrobisz wersje kompatybilną z 4.2, to na pewno kupię ponownie.
 5. Nie jest to rozwiązanie, którego oczekiwałem, zgłosiłem więc sprawę do supportu. Po kilku dniach dostałem informację, że jest to problem z silnikiem, który może występić w przypadku wielu grup i różnych uprawnień. Problem ma zostać rozwiązany przy okazji aktualizacji silnika. Temat można zamknąć.
 6. @teez super modyfikacja, bardzo długo na nią czekałem i oczywiście od razu kupiłem Proszę jednak o drobną aktualizację. U mnie wygląda to jak na screenie poniżej. Czy jest możliwość całkowitego wyłączenia opisu lub dodania opisu ręcznie? Czy jest możliwość dodania przycisku "Dołącz do grupy". Widgetu nie można także przenieść lub skasować za pomocą managera bloków. Jedyny sposób pozbycia się widgetu, to odinstalowanie pluginu.
 7. Mam na forum zrobiony dział, do którego uprawnienia mają tylko admini. Mam też zrobione kilka grup dla adminów. Wszystkie grupy adminów mają dostęp do tego działu tylko dla adminów. Wszystkie grupy adminów mają takie same uprawnienia jeżeli chodzi o ten dział (czytanie, wyświetlanie, pobieranie, odpowiadanie, rozpoczynanie). Problem w tym, że niektóre z tych grup nie widzą postów (i tematów) z tego ukrytego działu w zakładce "Nieprzeczytana zawartość". Oczywiście mogą wejść w ten dział i po prostu przeglądać co się tam dzieje, jednak nie jest to zbyt komfortowe i bardzo łatwo przegapić nowe posty. Czy ktoś wie, co może być przyczyna tego problemu i jak go rozwiązać?
 8. Poszukuję rozszerzenia które umożliwia zmianę lub skasowanie swojego głosu z ankiety. Starałem się znaleźć, jednak bez skutki. Czy jest coś takiego i jeśli jest to proszę o podanie nazwy.
 9. Do szablonu w pliku GlobalTemplate. Tam mam div, który chciałbym ukryć na wszystkich podstronach, nie licząc strony głównej. Na razie używam czegoś takiego: {{if (isset( \IPS\Request::i()->id)) }} Tabelka znika przy przeglądaniu jakiegoś tematu lub działu, Jednak nie rozwiązuje to w 100% problemów, bo tabelka pokazuje się dalej np. w panelu moderatora, liście adminów, profilu, itd.
 10. Odkopuję staroć, ale mam taki sam problem. Niestety nie przelicza. Jak widać, jest tylko jeden temat, a nie -5. Poprawiłem ręcznie w bazie, ale domyślam się, że w innych działach ilość postów/tematów też się nie zgadza.
 11. Niestety nie działa mi Twoje rozwiązanie, to co jest pomiędzy {{if !isset(\IPS\Request::i()->url()->data['query'])}} a {{endif}} nie wyświetla się zarówno na stronie głównej jak i żadnej innej podstronie.
 12. Zmodyfikowałem trochę szablon i jeden div wyświetla mi się teraz na wszystkich podstronach, nawet na widoku profilu. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak go ukryć? Mam kilka pomysłów: 1. Może jest jakaś klasa css, która to załatwi? 2. Może można jakoś pobrać adres podstrony i na tej podstawie określić czy jest to strona główne? 3. Może jest po prostu jakaś zmienna, którą można sprawdzić za pomoca if'a? W każdym razie nic z powyższych nie udało mi się znaleźć. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc, to będę wdzięczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.