Jump to content

tina45

Member
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

About tina45

 • Birthday 06/07/1917

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.1.x
 • Forum
  polacynasaksach.pl

Recent Profile Visitors

775 profile views

tina45's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Miałam ten sam problem jak założyciel wątku. Z obydwoma plikami .htacces. Po usunięciu Options Mulitviews wszystko działa jak trzeba. Dodam, że konsultowałam się z hostingiem w tej sprawie i efekt został osiągnięty metodą prób i błędów. Do tej pory nie wiem gdzie leży przyczyna. Póki co- nic się niedobrego nie dzieje.
 2. Dziękuję bardzo. Supertopics będzie super
 3. Ja nie napisałam ,żebyś komuś kuku zrobił, ale że w ten sposób mozna sprawdzić, które elementy zakłócają funkcjonowanie certyfikatu SSL
 4. Jak miałam MyBB to miałam podobny problem.Już po zainstalowaniu protokołu SSl musiałam odszukać własnie odnosniki, obrazki powodujące ten problem. O ile pamiętam w "zbadaj element" ukazują się takie błędy.
 5. Mam na myśli obrazek funkcjonujący jako link.Przykładowo grafika lub zdjęcie z tytułem artykułu, po kliknięciu przekierowujący do artykułu.
 6. Czy orientuje się ktoś jak zrobić odnośnik obrazkowy np. w artykułach w Pages? Czy jest to tak, że będę musiała wejść w kod i tak zrobić?
 7. Jednak zgubiłam przy instalacji gdzieś szablon. Już wszystko działa jak należy. Jeśliby ktoś wiedział jak artykuły jako główną ustawić, to by było fajnie, ale to już chyba pytanie na inny temat
 8. Próbowałam- zalecono przeinstalować pliki. Nic to nie dało, więc czekam na pomoc z supportu.
 9. Nie wiem, czy dobrze wydedukowałam, ale chyba nie wszystkie pliki zainstalowały się tak jak trzeba. Przy próbie otworzenia "artykułów wyrzuca taki błąd: ErrorException: template_store_missing template_cms_5870ffdd969a15a65548b7c623731bf4_page_builder (0) To co, przeinstalować jeszcze raz, czy co powinnam zrobić?
 10. Już wszystko działa. Wina leżała po ich stronie, jakaś usterka- naprawili, przeprosili za niedogodności.
 11. Dokładnie Nie ma co się zastanawiać
 12. Tak może być. Chodzi mi głównie o literaturę, beletrystykę.Żadne naukowe opracowania. U mnie uzytkowniczki chetnie czytają , bo to jest odskocznia od ich pracy. Jeżeli chodzi o pozycje wydanie w ciagu kilku lat, to właśnie chciałabym byc z prawem autorskim w porządku, co jest zrozumiałe. A technicznie to się zastanawiałam nad subdomeną i odnosnikiem do niej , ale najpierw muszę być pewna jak to normalnie rozwiązac od strony prawnej.
 13. Wpadłam na pomysł , aby na moim forum założyć niewielką czytelnię online. Może orientuje się ktoś jakie wymagania trzeba spełnić, aby założyc coś takiego? Chodzi mi głównie o przepisy dotyczące praw autorskich.
 14. Mam licencję i własnie nie mogę się zalogować w innym miejscu niż CA. Nie pojawia się komunikat błędu, tylko że nie mam pozwolenia zalogowania się na tej stronie. Nie wiem, może licencja Client+ to coś specjalnego, że nie dopuszczają mnie do logowania, ale z info wynika, że jesli jest się aktywnym klientem to można. Może ja nie w temacie jestem, ale skoro mogę kupowac aplikacje, to dlaczego skina nie? Napiszę do nich i wyjaśnię sprawę, tym bardziej że przez fejsa mogę się normalnie zalogowac, ale nie mogę niczego kupić
 15. Nie- posługując się hasłem do panelu kilenta i loginem nie mogę się zalogować do Marketplace ,a przez fejsa owszem, ale i tak niczego nie mogę kupić. Zrzut ekranu- na nim widać że jest tylko odnośnik downloads.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.