Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: jak ugrysc ip.contenta


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam zainstalowanego ip.contenta, ale szczerze mowiac nie mam bladego pojecia jak sie za niego zabrać :) docelowo ma spełniać zadania wyswietlania newsów, statycznych arrtykułów z podziałem tematycznym, katalog sklepów snb, no i wielu pisarzy. Jak moge się za to zabrać w ip.contencie? jakis manual albo howto istnieje? z gory mowie ze jestem sys administratorem a nie programistą, wiec jak trzeba bedzie to sie kogos znajdzie kto bedzie to pisał, ale licze ze bez skilla w phpie da sie to zrobić. Mozna podefiniowac jakies szablony dla wiadomosci? Kupijac myslalem ze to bedzie cos bardziej joomlopodobnego a tu taki zonk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

bez programowania - choćby wyglądu, bloków, czy struktury baz się nie obejdzie.. Sam to męczę od dłuższego czasu.. :)

Tutoriale są, ale po angielsku - podać linki?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.