Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Odkupienie Licencji - Co i jak


Nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musiałem tutaj coś wyjaśnić jest tutaj coś nie halo ? kto tutaj walnął plotkę ?

Może coś wyjaśnię ostatnio na tym forum robi się małe zamieszanie na temat odkupienia od kogoś licencji ? jesteście pewni że można by było starać się do supportu z proźbą o zwrócenie licencji

To ja może wszystkie wątpliwości wyjaśnię .

Moja rozmowa z supportem invisionpower .

Moje pytanie :

Czyli jak sprzedam koledze licencję i zmienię w client area swoje dane na dane kolegi to czy będzie pełnoprawnym właścicielem licencji ..

Odpowiedz supportu IPB .

That is correct.

??

Edytowane przez Krzysztof_kf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oczywiście. A co jeśli ten kolega za 4 miesiące napisze, że byłeś u niego w domu i sam zmieniłeś te dane? Poproszą o numer i/lub skan karty z jakiej płacono.. I co? I to, że kiedyś tak odzyskałem skradzioną licencję.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości zgłosić do IPSu bezpośrednio po zakupie, że licencja zmieniła właściciela? Wtedy nie byłoby możliwości odzyskania chyba, skoro byłoby to oficjalne.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny ticketów? Było nie było są one oficjalne.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co proszą. Nie płacę tą metodą.

Ja wiem, ja wiem! ID transakcji z PP :-)

O to, że ktoś Ci sprzeda licencję i będzie próbował ją odzyskać po jakimś czasie nie powinieneś się martwić. Bardziej prawdopodobny jest zakup kradzionej licencji i wtedy prawdziwy właściciel ma większe prawo do jej posiadania. Osobiście kupiłem już kilka używanych licencji IPB - dla siebie, znajomych oraz nieznajomych i do tej pory zdarzył mi się tylko jeden taki incydent.

Wiesz może co to STEAM? Sprzedaż kont działa na podobnej zasadzie, a sprzedający może odzyskać swoje za pomocą zdjęcia cd-key'a gry. Dlatego transakcje są prowadzone przez allegro i oprócz zaufania do sprzedającego (jeżeli ma odpowiednio oznaczoną karierę sprzedaży) masz jego dane osobowe.

Odnośnie oferty użytkownika Krzysztof_kf - kupno od niego licencji aktywnej niecałe 2 tygodnie za 320zł to głupota, chyba że ktoś jest naprawdę zdesperowany. Jeżeli jesteś zainteresowany używką, to napisz do mnie na PM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.