Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Najlepszy sposób konwersji phpbb2 > ipb 3.1


Croco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy mógłbym prosić o poradę który sposób na przejście z phpbb2 by przemo do ipb 3.1.2 (w przyszłym tygodniu kupuję licencję) byłby najlepszy? phpbb2 by przemo > phpbb3 > ipb 3 czy może phpbb2 by przemo > ipb 2 > ipb 3? W przypadku drugiej opcji konieczne jest posiadanie ipb 2, można ją pobrać jakoś darmowo jako stary skrypt, czy dopiero w panelu klienta? Jak to wygląda, która ścieżka byłaby najprostsza i najbezpieczniejsza Waszym zdaniem?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej, najszybciej i najbezpieczniej będzie napisać tutaj: >>>KLIK<<<

Jak się zdecydujesz i dodatkowo kupisz nówkę za pośrednictwem DawPiego to wyjdzie cię taniej ( instalacja i konfiguracja w cenie licencji)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W panelu klienta znajdziesz takową wersję. Zaraz po tym, jak Ci kupię licencję, co powinno nastąpić już niedługo. :(

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, jest to mój pierwszy post na forum. Posiadam duże forum (prawie 30 000 zarejestrowanych userów) postawione na phpbb by przemo i chciałbym przemigrować do IP.board. Czytałem Wasze poradniki ale nie znalazłem informacji o tym, czy możliwa jest konwersja galerii zdjęć i downloadu do IP.board (z ip.gallery i ip.download). Prosiłbym o informacje, czy da się to zrobić?

Znalazłem informacje o tym, że kolega DawPi sprzedaje licencje, byłbym zainteresowany całym pakietem (tak jak na tym forum, blogi, pliki, galerie itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam, jest to mój pierwszy post na forum. Posiadam duże forum (prawie 30 000 zarejestrowanych userów) postawione na phpbb by przemo i chciałbym przemigrować do IP.board. Czytałem Wasze poradniki ale nie znalazłem informacji o tym, czy możliwa jest konwersja galerii zdjęć i downloadu do IP.board (z ip.gallery i ip.download). Prosiłbym o informacje, czy da się to zrobić?

Znalazłem informacje o tym, że kolega DawPi sprzedaje licencje, byłbym zainteresowany całym pakietem (tak jak na tym forum, blogi, pliki, galerie itp).

Jakie to są dokładnie te plikownie i galerie? Jaki to moduł?

A sprzedaję - zapraszam na www.support.ipslink.pl.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Photo Album Addon 2.0.51, standardowa galeria by przemo, około 700-800 zdjęć.

Download, nie ma opisu, jest to standardowy download wbudowany by przemo.

Mam też dodatkowe pola w profilu, które fajnie by było przenieść wraz z zawartością

Jeśli chodzi o licencję to prosiłbym o wycenę na priv.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.